אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל מזרחי טפחות אלדד פרשר הודיע על פרישה לאחר 7 שנים בתפקיד צילום: עמית שעל

מנכ"ל מזרחי טפחות אלדד פרשר הודיע על פרישה לאחר 7 שנים בתפקיד

פרשר הכריז בישיבת הדירקטוריון שנערכה היום על כוונתו לעזוב בחודשים הקרובים. פרשר: "זו נקודת הזמן המתאימה ביותר להעביר את עמדת ההובלה למנכ"ל אחר"

19.02.2020, 12:36 | רחלי בינדמן

מנכ"ל מזרחי טפחות אלדד פרשר הודיע היום (ד') בישיבת דירקטוריון הבנק על כוונתו לפרוש מתפקידו בחודשים הקרובים, לאחר כשבע שנים בתפקיד.

קראו עוד בכלכליסט

אלדד פרשר, צילום: עמית שעל אלדד פרשר | צילום: עמית שעל אלדד פרשר, צילום: עמית שעל

"הביצועים יוצאי הדופן של הבנק בשנים האחרונות; הצלחתנו לעמוד ביעדי התוכנית האסטרטגית שנתיים מוקדם מהמתוכנן ואישור העסקה לרכישה ומיזוג של בנק אגוד אל תוך קבוצת מזרחי טפחות, פותחים בפני הבנק הזדמנות לקפיצת מדרגה משמעותית נוספת בשנים הבאות. לתפיסתי, זו נקודת הזמן המתאימה ביותר להעביר את עמדת ההובלה למנכ"ל אחר, שיהיה שותף בגיבוש התוכנית האסטרטגית החדשה, ויפעל ליישומה יחד עם אלפי המנהלים והעובדים המעולים של הבנק", מסר פרשר.

לפני כשנה הגיע בנק מזרחי להסדר פשרה עם משרד המשפטים האמריקאי, לתשלום מופחת של 195 מיליון דולר קנס במסגרת חקירת העלמות המס בה היה מעורב.

לאחר ההסדר אמר עו"ד רלי לשם, שייצג את הבנק מול משרד המשפטים האמריקאי בפרשה: "אין שום החלטה על סיום דרכם של מנהלים בבנק מזרחי טפחות. האמריקאים לא ביקשו זאת. אם היו חושבים שמנכ"ל הבנק אלדד פרשר לא ראוי להמשיך בתפקידו, לא היה שום סכום כסף שבעולם שהיה פותר את זה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות