אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אול-יר חתמה על מזכר הבנות לא מחייב למימון מחדש בסכום של עד 675 מיליון דולר צילום: שאטרסטוק

אול-יר חתמה על מזכר הבנות לא מחייב למימון מחדש בסכום של עד 675 מיליון דולר

בתגובה לחתימה מצד חברת הנדל"ן האמריקאית, אגרות החוב שלה מטפסות בבורסה; לפי מזכר העקרונות, חלק הארי של הסכום, 658.5 מיליון דולר, ניתן יהיה למשיכה מיידית במועד ההשלמה והיתרה בסך של 16.4 מיליון דולר תהיה ניתנת למשיכה בכפוף לעמידה באמות מידה פיננסיות נוספות

20.02.2020, 11:08 | יניב רחימי
אול-יר חתמה על מזכר הבנות לא מחייב למימון מחדש בסכום של עד 675 מיליון דולר ובתגובה אגרות החוב של החברה עולות היום (ה') בבורסה בעד 9%.

קראו עוד בכלכליסט

חברת הנדל"ן האמריקאית אול-יר שבשליטת יואל גולדמן מדווחת הבוקר (ה') כי החברה התקשרה עם קונסורציום (קבוצת בנקים מלווים) של מוסדות פיננסיים בארה"ב במזכר עקרונות לא מחייב להעמדת מימון בסך של עד 675 מיליון דולר.

לאול-יר פרויקט בברוקלין בשם בושוויק, צילום: גטי אימג לאול-יר פרויקט בברוקלין בשם בושוויק | צילום: גטי אימג'ס לאול-יר פרויקט בברוקלין בשם בושוויק, צילום: גטי אימג

לפי מזכר העקרונות, חלק הארי של הסכום, 658.5 מיליון דולר, ניתן יהיה למשיכה מיידית במועד ההשלמה והיתרה בסך של 16.4 מיליון דולר תהיה ניתנת למשיכה בכפוף לעמידה באמות מידה פיננסיות נוספות.

מטרת ההלוואה היא מימון מחדש של הלוואות קיימות של הנכסים דניזן-בושוויק שלב א' ושלב ב' וכן עשרה נכסים נוספים שאינם מהותיים לחברת אול-יר.

על פי מזכר העקרונות, ההלוואה תעמוד לתקופה של עשר שנים ותפרע בתשלום אחד בתום תקופת ההלוואה. הריבית המינימלית שההלוואה תישא עומדת על 3.91% והיא תשולם בתשלומים חודשיים.

ההלוואה תובטח במשכתנא ראשונה בדרגה על הנכסים המגבים. באול-יר מתכוונים לפעול להשלמת ההסכם בתוך 30 ימים.

בתגובה לדיווח נרשמות עליות בשערי אגרות החוב של אול-יר, כשסדרות האג"ח הלא מובטחות של החברה עולות ב-9% והן נסחרות כעת בתשואה של 15%.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות