אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלוני חץ רוכשת 50% מקומפלקס בנייני משרדים בבוסטון ב-242.5 מיליון דולר צילום: עמית שעל

אלוני חץ רוכשת 50% מקומפלקס בנייני משרדים בבוסטון ב-242.5 מיליון דולר

הרכישה נעשית באמצעות החברה הבת Carr Properties; להערכת Carr, הקומפלקס צפוי להניב במהלך חמש השנים הקרובות הכנסה שנתית מדמי שכירות של 27 מיליון דולר

20.02.2020, 11:46 | יניב רחימי

חברת הנדל"ן המניב אלוני חץמדווחת הבוקר (ה') כי החברה הבת שלה Carr Properties חתמה על הסכם לרכישת 50% מהזכויות בקומפלקס המאגד שני בנייני משרדים צמודים ומחוברים ביניהם הממוקמים בבוסטון. העסקה מבוצעת לפי שווי של 485 מיליון דולר לקומפלקס כולו.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח של אלוני חץ, בכוונת Carr והשותף שמחזיק במחצית השניה של הקומפלקס ליטול הלוואה של כ-280 מיליון דולר כנגד השיעבוד של הקומפלקס, כך שמרכיב ההון העצמי שאותו תשקיע Carr בעסקה צפוי לעמוד על כ-105 מיליון דולר.

נתן חץ, מנכ"ל אלוני חץ, צילום: עמית שעל נתן חץ, מנכ"ל אלוני חץ | צילום: עמית שעל נתן חץ, מנכ"ל אלוני חץ, צילום: עמית שעל

הקומפלקס, שנהנה מסיווג של A Class, הוא בעל שטח השכרה של כ-73 אלף מ"ר וממוקם במרכז העסקים הראשי בבוסטון. נכון להיום הקומפלקס מאוכלס בתפוסה של 89% והוא מניב NOI שנתי של כ-23 מיליון דולר.

להערכת Carr, הקומפלקס צפוי להניב במהלך חמש השנים הקרובות NOI שנתי ממוצע של 27 מיליון דולר, וזאת כתוצאה מעלייה בתפוסה ומעלייה מהותית בדמי השכירות.

בחברת אלוני חץ צופים שהשלמת העסקה, שכפופה להשלמת בדיקת נאותות, תבוצע עד לתום הרבעון הראשון של 2020.

נתן חץ, מנכ"ל אלוני חץ מסר: "אנו שמחים לדווח על עסקה נוספת (שלישית) של Carr בבוסטון. זהו קומפלקס משרדים איכותי הממוקם במרכז העסקים הראשי של העיר והוא יהווה תוספת משמעותית במסגרת האסטרטגיה שלנו להרחבה והעמקת דריסת הרגל של Carr בשוק המשרדים בבוסטון. לנו (באמצעות השותפות עם אוקספורד) ול-Carr יש כיום 6 נכסים בעיר בוסטון, בשווי מצרפי כולל של כ-2 מיליארד דולר, לרבות פרויקט One Congress הנמצא בשלבי הקמה, כאשר חלקה היחסי של אלוני חץ בחשיפה לתחום הנדלן בבוסטון מגיע לכמיליארד דולר, כשליש ממנו יזמות ב-One Congress. בכוונת Carr להמשיך ולפעול לאיתור השקעות נוספות בבוסטון ובוושינגטון בהתאם לאסטרטגיה שלה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות