אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טדי שגיא מוביל השקעה של 10 מיליון דולר בחברת Actiview צילום: אייל מרילוס

טדי שגיא מוביל השקעה של 10 מיליון דולר בחברת Actiview

החברה הפועלת בתחום ה-HR-Tech מפתחת מערכת המסייעת לארגונים למצוא את העובדים המתאימים ביותר עבורם. סך הגיוסים של החברה עמד על 18 מיליון דולר

20.02.2020, 14:14 | מאיר אורבך

חברת הסטארט אפ Actiview גייסה 10 מיליון דולר בסבב גיוס בהובלת טדי שגיא. בסבב הגיוס הקודם - שקיימה החברה ב-2018, ונערך אף הוא בהובלת שגיא - גייסה Actiview סכום של 18 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

Actiview היא חברת HR-Tech המפתחת מערכת המסייעת לארגונים למצוא את העובדים המתאימים ביותר עבורם באמצעות מערכות של לימוד מכונה ומציאות מדומה.

טדי שגיא, צילום: אוראל כהן טדי שגיא | צילום: אוראל כהן טדי שגיא, צילום: אוראל כהן

החברה הוקמה ב-2016 על-ידי מתנאל ליבי, טל קולווין וגיל אשר, בוגרי יחידות טכנולוגיות מיוחדות, ומונה כיום צוות של כ-60 עובדים, 55 מתוכם יושבים במטה החברה בלוד והשאר באירופה, אמריקה ואסיה - כגון יפן, ארה"ב וברזיל. בין לקוחותיה: ארגונים מובילים ממגוון תעשיות, וביניהם: צה"ל; מיצובישי; חברת הייעוץ דלויט; כאל; כימיקלים לישראל; הקונגלומורט אס-אם; ואוניברסיטת נורת'ווסטרן. לחברה עשרות לקוחות המעסיקים מאות אלפי עובדים, והכנסותיה מוערכות במליוני דולרים.

סכום הגיוס צפוי לאפשר ל-Actiview לפרוץ למדינות נוספות ולהרחיב את תחומי פעילותה. במסגרת זו, לאחרונה השיקה Actiview שיתוף פעולה עם אוניברסיטת INSEAD הבינלאומית, כאשר השתיים הקימו ביחד את כיתת ה-VR הראשונה בעולם באקדמיה.

המערכת של החברה מאפשרת למועמדים לבצע סימולציות משימתיות המדמות מקרים מחיי העבודה, ולבחון את התנהלותם בסיטואציות הרלוונטיות. המערכת אוספת ערוצי מידע התנהגותי, מנתחת אותם ומאפשרת לאמוד את הפרופיל ההתנהגותי והקוגניטיבי של המועמד.

מימין: מנכ"ל Actiview מתנאל ליבי וסמנכ"ל התפעול טל קולווין, צילום: אייל מרילוס מימין: מנכ"ל Actiview מתנאל ליבי וסמנכ"ל התפעול טל קולווין | צילום: אייל מרילוס מימין: מנכ"ל Actiview מתנאל ליבי וסמנכ"ל התפעול טל קולווין, צילום: אייל מרילוס

מתנאל ליבי, מנכ"ל Actiview: "הטכנולוגיה שלנו מושתתת על אינטגרציה בין עולמות מדעי המח, מדעי הנתונים ומדעי ההתנהגות. בזכות הפיתוחים והמחקרים המעמיקים, ביכולתנו לשנות את עולמות ההערכה מקצה לקצה ולהפוך מידע קונספטואלי לניתוח התנהגותי גרידא, המעניק תחזית מהימנה על התאמת המועמד לארגון הקולט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות