אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר הישראלית זירו נטוורקס גייסה 4.7 מיליון דולר

חברת הסייבר הישראלית זירו נטוורקס גייסה 4.7 מיליון דולר

החברה עומדת מאחורי פתרון אבטחה שמחבר בין ישויות שונות ברשת. את הגיוס הובילו הקרנות F2 Capital, Pico Venture Partner, אליהן הצטרפו אריאל מיסלוס, שי מורג וגלעד אנגל

20.02.2020, 16:11 | מאיר אורבך

חברת הסייבר הישראלית זירו נטוורקס (Zero Networks) גייסה 4.65 מיליון דולר בסבב Seed, בהובלת הקרנות F2 Capital, Pico Venture Partner, אליהן הצטרפו אריאל מיסלוס, שי מורג וגלעד אנגל.  

קראו עוד בכלכליסט

זירו נטוורקס, שהוקמה על ידי בני לקונישוק (מנכ"ל) ויוסף הרוש (סמנכ"ל טכנולוגיה), מפתחת פתרון אבטחת רשת שלומד, מגדיר ואוכף אוטומטית חוקי גישה בין ישויות ברשת על מנת ליצור מודל Zero Trust. החברה, הממוקמת בתל אביב, גייסה כבר 15 עובדים, ומבצעת בימים אלו פיילוט של המוצר עם מספר חברות גדולות בארץ ובעולם.

לקונישוק עבד בתעשיית הסייבר בשני העשורים האחרונים, והיה חלק מקבוצת ההנהגה ב-Aorato שנרכשה על ידי Microsoft. הרוש הוביל את הארכיטקטורה והפיתוח ב-CyberX ובעבר שירת ביחידת הסייבר מצו"ב בצוות ה-CERT של צה"ל. השניים הגו את הרעיון כשראו את המעמסה הנופלת על צוותי IT והאבטחה בניהול הגישה לכל המשתמשים והישויות ברשת. 

אריאל מייסלוס אריאל מייסלוס אריאל מייסלוס

בחברה הסבירו לכלכליסט, כי כיום כמעט כל חברה מאפשרת לעובדים גישה נרחבת למשאבי רשת פנימיים, התנהלות שמשאירה את הדלת פתוחה לתוקפים ומאפשרת להם להתפשט ברשת באמצעים שונים, כולל גניבת זהויות.

"אנחנו מצליחים להראות ללקוחות שלנו את הערך שלנו די במהרה", אמר לקונישוק. "במקרה אחד, מבדק חדירות (Pentest) אצל הלקוח נתפס והופסק זמן קצר לאחר התקנת המוצר". לדבריו, עד היום היה קשה לארגונים ליישם מדיניות Zero Trust בעצמם: "באמצעותנו ארגונים יכולים שוב לסמוך על הרשת שלהם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות