אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נדחתה בקשת בינת לפסול את זכייתה של בזק בינלאומי במכרז של רשות שדות התעופה צילום: גלעד קוולרציק

פרסום ראשון

נדחתה בקשת בינת לפסול את זכייתה של בזק בינלאומי במכרז של רשות שדות התעופה

במסגרת המכרז אמור הזוכה לספק לרשות שדות התעופה ציוד תקשורת נתונים וכן להתקין אותו ולספק לו תמיכה ושירותים נוספים

25.02.2020, 10:06 | ליטל דוברוביצקי

בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה השבוע עתירה של בינת תקשורת להורות על ביטול החלטה של ועדת המכרזים מטעם רשות שדות התעופה לפסול הצעה אשר הוגשה במסגרת מכרז שפרסמה הרשות.

במסגרת המכרז אמור הזוכה לספק לרשות שדות התעופה ציוד תקשורת נתונים וכן להתקין אותו ולספק לו תמיכה ושירותים נוספים. ביהמ"ש דחה בקשת בינת לפסול זכייתה של בזק בינלאומי במכרז. השופט חגי ברנר אף ביטל את הצו הארעי שהוצא לפני כשבוע לבקשת בינת שאסר זמנית על ביצוע כל פעולה למימוש זכייה של בזק בינלאומי במכרז של רשות שדות התעופה למתן שירותי אספקה, התקנה, תחזוקה ואינטגרציה של פתרונות תקשורת נתונים באתרי רשות שדות התעופה עבור רשות שדות התעופה.

שדה התעופה בן גוריון, צילום: שאטרסטוק שדה התעופה בן גוריון | צילום: שאטרסטוק שדה התעופה בן גוריון, צילום: שאטרסטוק

יחד עם זאת השופט קבע, כי "נוכח הכשלים שנפלו באופן בו ניסחה הרשות את תנאי המכרז – אין צו להוצאות". עוד קבע השופט כי בדין פסלה ועדת המכרזים את הצעתה של בינת.

במסגרת הבקשה שהגישה בינת תקשורת מחשבים באמצעות עוה"ד תומר רייף ותום אפלשטיין ממשרד זיסמן, אהרוני, גייר ושות' נטען כי "עניינה של העתירה היא בפסילה בלתי מוצדקת ובלתי סבירה של ההצעה שהגישה בינת במכרז, תוך פגיעה בזכות הטיעון שלה ומבלי שניתנה לה ההזדמנות הוגנת להתייחס לחלק לא מבוטל מהנימוקים ששימשו בסיס לפסילת הצעתה". מנגד בזק בינלאומי שיוצגה על ידי עו"ד אייל בליזובסקי ביקשה לדחות העתירה וכך גם רשות שדות התעופה שיוצגה על ידי עו"ד אסף שובינסקי. כאמור , בית משפט דחה את עתירתה של בינת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות