אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הרובוטים הישראלית Temi מגייסת 15 מיליון דולר מקרן סינית קרדיט: Temi

פרסום ראשון

חברת הרובוטים הישראלית Temi מגייסת 15 מיליון דולר מקרן סינית

חברת “Temi Global Ltd”, המסייעת בהתמודדות עם וירוס הקורונה, מודיעה היום (ג') על השלמת סבב גיוס נוסף בהיקף של כ- 15 מיליון דולר.

25.02.2020, 11:35 | מאיר אורבך
חברת “Temi Global Ltd” מודיעה היום (ג') על השלמת סבב גיוס נוסף בהיקף של כ- 15 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילה קרן Joy Capital בנוסף למשקיע ג'ון וו, אחד ממשקיעיה הבולטים של החברה שהשקיע בה עד כה למעלה מ – 30 מיליון דולר. ג'ון וו, היה חלק מצוות ההקמה של חברת עליבאבא ששימש גם כסמנכ"ל הטכנולוגיות בחברה למשך עשור. לדברי החברה הסכום ישמש למטרות שיווק ומכירות של "Temi", הרובוט האישי, הנייד בעולם.

קראו עוד בכלכליסט

Temi מסייע גם בהתמודדות עם וירוס הקורונה ע"י חיבור בווידאו וניווט אוטונומי מרחוק במרכזי רפואה שונים וחיבור סנסורים על גבי הרובוט. מהחברה נמסר שמאות רובוטים פרוסים בהונג קונג, קוריאה ובסין בבתי אבות ובבתי חולים ומאפשרים לחולים, למשפחות ולרופאים לתקשר זה עם זה באמצעות שיחות וידאו. כמו כן מסייעים הרובוטים בלקיחת דגימת חום מרחוק וחלוקת אמצעים סניטריים על מגש הרובוט.

רובוטים של חברת Temi, קרדיט: Temi רובוטים של חברת Temi | קרדיט: Temi רובוטים של חברת Temi, קרדיט: Temi

גל גורן מייסד משותף ומנכ"ל Temi מסר: "השקעה זו מתיישבת עם האסטרטגיה של החברה להרחיב את עסקיה הגלובליים עם שותפויות ברחבי העולם בכדי לעבור למצב צמיחה מהירה במכירות הרובוטים ושירותי התכנה שלנו". "Temi" נמכר בארה"ב וברחבי אסיה בעיקר בהונג קונג, סין, קוריאה ויפן, שם השימוש המרכזי הוא בשדרוג מערך העסקים בסביבה משרדית, חנויות, מלונות, בתי חולים ואוניברסיטאות.

המטה המרכזי של Temi ממוקם בשנזן, מעבדת מו"פ בתל-אביב וחברת שיווק בניו יורק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות