אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת HP indigo מוציאה 2,600 עובדים בישראל לחופשה כפויה צילום: wikipedia

פרסום ראשון

חברת HP indigo מוציאה 2,600 עובדים בישראל לחופשה כפויה

חברת המדפסות הדיגיטליות גם מבטלת שי לחג לכל העובדים כצעד התייעלות. באוקטובר האחרון הודיעה החברה האם HP על כוונתה להתחיל בצעדי התייעלות משמעותיים; HP: "כמו בכל שנה יוצאים לחופשה יזומה ומרוכזת"

25.02.2020, 11:49 | מאיר אורבך

חברת HP indigo, המייצרת מדפסות דיגיטליות ומעסיקה כ-2,600 עובדים בישראל ו-4000 עובדים בעולם, מוציאה את כל העובדים בישראל לחופשה כפויה של כשבועיים וחצי לפני פסח ובמהלך החג ומבטלת שי לחג לכל העובדים כצעד התייעלות.

קראו עוד בכלכליסט

באוקטובר האחרון הודיעה חברת האם HP על כוונתה להתחיל בצעדי התייעלות משמעותיים. החברה הודיעה שבכוונתה לפטר כ-15% מכוח העבודה שלה שמונה 55 אלף עובדים. מנכ"ל החברה בישראל הוא אלון בר שני. בתחילת השנה פורסם שחברת זירוקס הפועלת אף היא בתחום הדפוס הגישה הצעת רכש עוינת לחברת HP אשר התנגדה להצעה המשותפת לזירוקס וקרול אייקן. לאחרונה, זירוקס העלתה את הצעתה לרכישת HP מ-22 דולר למניה ל-24 דולר למניה שנדחתה אף היא בטענה שזהו מחיר נמוך מידי.

בניין HP אינדיגו בפארק המדע, רחובות, צילום: wikipedia בניין HP אינדיגו בפארק המדע, רחובות | צילום: wikipedia בניין HP אינדיגו בפארק המדע, רחובות, צילום: wikipedia

עד כה צעדי ההתייעלות של החברה בעולם דילגו על ישראל אבל ייתכן שמצוקת החברה העולמית תביא לצעדים משמעותיים נוספים.

מ-HP נמסר: "כמו בכל שנה, HP כתאגיד על כל שלוחותיו השונות ובתאריכים הרלוונטים לכל מדינה, יוצא לחופשה יזומה ומרוכזת. בישראל אנו יוצאים לחופשה כזו בסוכות ובפסח".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות