אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"לית HOT: "אם לא יעשו שינויים מהותיים בשוק, לא נפגש כאן בשנים הקרובות" צילום: HOT

מנכ"לית HOT: "אם לא יעשו שינויים מהותיים בשוק, לא נפגש כאן בשנים הקרובות"

טל גרנות-גולדשטיין התייחסה למיזוג הנרקם עם פרטנר באירוע התוכן השנתי של החברה: "באמצעות שינוי מבני יובטח עתיד השוק ותיווצר אפשרות להשקעה בטכנולוגיות מתקדמות ובחדשנות"

25.02.2020, 14:03 | אביאור אבו

מנכ"לית HOT, טל גרנות גולדשטיין, התייחסה היום (ג') לרגולציה הלא שוויונית בשוק התקשורת ולהצעת הרכישה של מניות פרטנר, באירוע התוכן השנתי של החברה.

קראו עוד בכלכליסט

"כדי שהיצירה הישראלית תמשיך להתקיים וש-HOT תוכל להמשיך להיות בית ליצירה הישראלית ולספק לצופי הטלוויזיה בישראל אלטרנטיבת צפייה איכותית, צריך לעשות חישוב מסלול מחדש", אמרה גרנות-גולדשטיין. "הגענו למצב אבסורד שהאסדרה הקיימת בישראל לא מחייבת שורה ארוכה של גופים המגיעים למאות אלפי בתים בישראל בהפקת תוכן ישראלי. הבחירה של גופים אלו שלא להשקיע בסדרות מקור איכותיות פוגעת אנושות ביצירה הישראלית ובכל אחד ואחת מכם. בעשור האחרון השקענו יותר משני מיליארד שקל בהפקות".

טל גרנות גולדשטיין מנכ"לית HOT , צילום: HOT טל גרנות גולדשטיין מנכ"לית HOT | צילום: HOT טל גרנות גולדשטיין מנכ"לית HOT , צילום: HOT

עוד אמרה גרנות-גולדשטיין: "נושא אחר שדורש התייחסות הוא עולם זכויות השידור בספורט, היום מעל לחמישים אחוז מתקציב התוכן של HOT מושקע בשידורי ספורט וזאת לעומת כ-25% בשנת 2014, דבר הגוזל משאבים רבים מההשקעה בתוכן ישראלי מקורי. לצערנו אין אסדרה ראויה לשידורי הספורט בישראל ולא לטלוויזיה בישראל".

"אני עומדת כאן ואומרת, אם לא יעשו שינויים מהותיים בשוק, לא נפגש כאן בשנים הקרובות ולא נחגוג יצירה ישראלית", אמרה גרנות-גולדשטיין והתייחסה להצעה של בעלי השליטה, אלטיס, לרכוש את פרטנר בכ-3.5 מיליארד שקל: "אני לא יכולה להימנע שלא להרחיב בכמה מילים, על הפרסומים האחרונים ביחס ל-HOT. במהלך השנים האחרונות אנחנו עדים להידרדרות משמעותית במצבן של החברות בשוק ובחוסן שלהן. אלו באים לידי ביטוי במצב הכלכלי של החברות, בפרמטרים התפעוליים, בתוכניות התייעלות ופיטורי עובדים, בעזיבה של בעלי שליטה מישראל, ובהתרחקות של משקיעים מהארץ".

גרנות-גולדשטיין הוסיפה: "המגמות בשוק ברורות ומובהקות ובמקביל עומדים בפני שוק התקשורת אתגרים עצומים ברמה הטכנולוגית, הדורשים השקעות כבדות מורכבות וארוכות טווח. תשתיות התקשורת, הנייחות והסלולריות, מהוות תשתית חיונית לפעילותה ולצמיחתה של המדינה. תשתיות התקשורת הן הבסיס לפעילויות ליבה של המדינה כדוגמת רפואה, תחבורה, חינוך ועוד שורה ארוכה של תחומים. רק באמצעות שינויים מהותיים במבנה שוק התקשורת, בדומה למגמה העולמית, נוכל ליצור שינוי משמעותי ולהצעיד את ישראל בראש רשימת המדינות המפותחות. באמצעות שינוי מבני יובטח עתיד השוק, תיווצר אפשרות להשקעה בטכנולוגיות מתקדמות, בחדשנות ובשינוי אשר יבטיח מקומות תעסוקה ויתרום לחיזוק הכלכלה הישראלית. ורק באופן הזה תובטח מקומה של היצירה הישראלית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות