אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'ייסון גרינבלט יצטרף כשותף לפלטפורמת השקעות ירושלמית צילום: OurCrowd

ג'ייסון גרינבלט יצטרף כשותף לפלטפורמת השקעות ירושלמית

פלפורמת ההשקעות OurCrowd, שנחשבת למשקיעה הפעילה בישראל בהון סיכון, מצרפת את ג'ייסון גרינבלט, לשעבר עוזר נשיא ארה"ב כשותף שיהיה אחראי לבניית קשרים באזור המזרח התיכון

26.02.2020, 13:36 | איתמר זיגלמן

OurCrowd, פלטפורמת השקעות גלובלית והמשקיעה הפעילה בישראל בהון סיכון, הודיעה היום (ד') כי ג'ייסון גרינבלט, לשעבר עוזר נשיא ארה"ב, יצטרף לחברה כשותף שיהיה אחראי לבניית קשרים באזור המזרח התיכון.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת ועידת ההשקעות הבינלאומית של OurCrowd שנערכה החודש בירושלים הביע גרינבלט בנאומו את התקווה ששיתוף פעולה כלכלי יכול לאחד בין ישראל לבין פלסטינים ומדינות במזרח התיכון. "אני מאושר להצטרף ל-OurCrowd ולהנחיל את בשורת הדמוקרטיזציה של השקעות הון סיכון למרחב המזרח תיכוני, לסייע לסטארט-אפים לפתור בעיות טכנולוגיות דחופות בתחומי הבריאות, הקיימות והסייבר, לקשר אותם למשקיעים שיסייעו להם להפוך את רעיונותיהם למציאות".

ג ג'ייסון גרינבלט וג'ון מדבד מנכ''ל OurCrowd | צילום: OurCrowd ג

 

"כשותף ב-OurCrowd", הוסיף, "אמשיך לבנות קשרים בין ישראל לבין שכנותיה, לעבוד על מיזמים שנחשבו בעבר לבלתי אפשריים ולבנות ביחד גשר כלכלי של שלום". עוד נאמר כי בשיתוף עם OurCrowd גרינבלט מתחייב לבניית מזרח תיכון 2.0 שעוצמת האנרגיה שלו תוכל להעצים את האזור ולהצעיד את העולם לעתיד בהיר יותר".

"לאחרונה השקעתי זמן רב בפתרון בעיה שרבים סברו כי אין לה פתרון", ציין גרינבלט. "יש המתבוננים בבעיה שנראית כבלתי פתירה ופשוט אינם מסוגלים לראות מעבר לה. ויש אחרים, כמו OurCrowd, המשקיעים וחברות הפורטפוליו שלה, המתבוננים בבעיה ולא תופסים אותה כבלתי אפשרית לפתרון אלא כהזדמנות שניתן למנף באמצעות הקצאת משאבים, כישרונות, כושר המצאה ומסירות".

מנכ"ל OurCrowd ג מנכ"ל OurCrowd ג'ון מדבד | צילום: OurCrowd PR מנכ"ל OurCrowd ג

OurCrowd היא פלטפורמת השקעות גלובאלית מובילה בעולם, והמשקיעה הפעילה ביותר בישראל בהון סיכון. OurCrowd, גייסה עד כה התחייבויות להשקעות של 1.4 מיליארד דולר במעל 200 חברות פורטפוליו ו-20 קרנות, ורשמה 36 אקזיטים, ביניהם: Beyond Meat שהונפקה לפני שנה בנאסד"ק, Jump Bikes שנמכרה ל-Uber, מכירת Briefcam ל-Canon, מכירת Argus ל-Continental, מכירת Crosswise לאורקל, מכירת Replay לאינטל, ומכירת Corephotonics לסמסונג.

ג'ון מדבד, מייסד ומנכ"ל החברה, מסר: "אנו מקבלים בברכה את ג'ייסון גרינבלט לצוות OurCrowd. ג'ייסון הוא לא רק בעל חזון שמוצא נתיב לעתיד בהיר יותר לאזור כולו אלא גם אדם שגורם לדברים להתממש. יחד עם ג'ייסון אנו צופים כי נפתח עולם של הזדמנויות חדשות. זה עומד להיות מסע משותף מופלא ואנו מייחלים להפוך חלומות מאתגרים של שיתוף פעולה כלכלי וטכנולוגי למציאות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות