אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

WeTechBerlin

"אין מספיק טכנולוגיה בעולם ניהול הנכסים"

כך לדבריו של סם סאבס, מנכ"ל ומייסד משותף בחברת Plentific, בדברים שנשא בוועידת WeTech Berlin של כלכליסט; החברה פיתחה פלטפורמה המספקת קשר ישיר ונגיש בין הדיירים לבין בעלי הנכסים

28.02.2020, 14:05 | מאיר אורבך

בעולם ניהול הנכסים אין בו מספיק טכנולוגיה, כך אמר סם סאבס, מנכ"ל ומייסד משותף בחברת Plentific Group בדברים שנשא וועידת WeTech Berlin של כלכליסט. לדבריו, "תחום הניהול של נכסים הוא תחום מרכזי ובעייתי שאינו מקבל כיום מספיק תשומת לב".

קראו עוד בכלכליסט

"דמיינו את עצמכם גרים בבניין מגורים ויש לכם בעיה. אתם פונים למנהל הבניין שלכם והוא עכשיו צריך לחפש לכם את הספק הנכון", אמר סאבס. חברת פלנטיפיק בראשותו פיתחה מערכת שיוצרת תקשורת בין מנהלי נכסים ומנהלי בניינים לבין הדיירים. מערכת זו מאפשרת טיפול, איתור והזמנת תיקונים ושירותים לדיירי הבית.

סם סאבס, צילום: אוראל כהן סם סאבס | צילום: אוראל כהן סם סאבס, צילום: אוראל כהן

החברה מספקת שירותים לדיירים בעלות נמוכה יותר דרך ספקי שירותים, ומחברת את כל הקצוות השונים בכדי לחסוך עלויות. דייר מדווח על תקלה, והאפליקציה מזמינה לו תיקון ממספר רב של נותני שירות המחוברים לפלטפורמה.

"אנחנו בונים שוק שהוא חלק מהפלטפורמה שלנו  בצד אחד יש לנו מערכת שמחברת בין הצורך לספק את השירות המדויק והמתאים ביותר. חלק גדול מהתהליך שלנו הוא לחנך את ספקי השירות לעולם הדיגיטלי החדש שהם יהיו חלק מזה. ספקי השירות מתחברים אליהם דרך הפלטפורמה. הם מקבלים עליו תשלום ואף ביקורת על העבודה שלהם ממזמין התיקון. הדאטה שאנחנו מייצרים מאפשרת לבעלי נכסים לנהל אותו בצורה טובה יותר", אומר סאבס.

לחברה יש מספר רב של לקוחות באנגליה ומנהלת 165 אלף נכסים שם ובגרמניה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות