אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גד חולדאי מצטרף לקרן הון הסיכון פיטנגו צילום: יורם רשף

פרסום ראשון

גד חולדאי מצטרף לקרן הון הסיכון פיטנגו

קרן הון הסיכון הישראלית מנהלת 2.3 מיליארד דולר. חולדאי: "שמח לרתום את הניסיון והקשרים שצברתי בכדי לסייע לבנות חברות מובילות"

01.03.2020, 12:41 | מאיר אורבך

קרן הון הסיכון הישראלית פיטנגו הודיעה היום (א') על מינויו של גד חולדאי כשותף המצטרף לקרן ההשקעות בשלב מוקדם (Pitango Early Stage) אחרי ששימש כשותף עצמאי בקרן בשלוש השנים האחרונות.

קראו עוד בכלכליסט

פיטנגו נוסדה בשנת 1993 ומנהלת כיום הון של 2.3 מיליארד דולר. השותפים המייסדים של הקרן הם חמי פרס ורמי קליש. שותפים נוספים בקרן כוללים את צחי הלל, אהרון מנקובסקי, זאב בינמן, איתי הראל, אייל ניב, איל איצקוביץ’, גיא איזיקיאל, עידית מועלם-ידיד, יאיר קסוטו ווכעת - גד חולדאי.

גד חולדאי, השותף החדש בפיטנגו, צילום: יורם רשף גד חולדאי, השותף החדש בפיטנגו | צילום: יורם רשף גד חולדאי, השותף החדש בפיטנגו, צילום: יורם רשף

לחולדאי רקע עשיר כיזם ומנהל בחברות אינטרנט ומובייל מובילות. בין השאר היה סמנכ"ל השיווק של חברת Empire Online,  שהונפקה בלונדון ואף הקים וליווה חברות רבות כמו SafeCharge ,GlassesUSA ,Apply ועוד. כמשקיע הון סיכון, לפני הצטרפותו לפיטנגו, היה שותף עצמאי בקרן גיזה, שם היה מעורב בהשקעות בחברות כמו Crosswise שנמכרה לאורקל, Appsee שנרכשה על ידי חברת ServiceNow ,CallApp ועוד.

בשלוש השנים האחרונות שימש גד כשותף עצמאי ב-Venture Partner בפיטנגו, והיה מעורב בהשקעות בחברות חדשות ובחברות פורטפוליו כגון Stream Elements, Duda, Ubimo (שנמכרה ל-Quotient, Convizit) ועוד.

חמי פרס, שותף מייסד בפיטנגו התייחס להצטרפותו של חולדאי: "מאז הצטרפותו לפיטנגו, גד עבד איתנו על השקעות בתחומי ה-SaaS, אינטרנט, מובייל, שיווק ופרסום והביא עמו פרספקטיבה של יזם עם ידע וניסיון בהקמה וליווי של חברות חדשות מהיסוד ועד לאקזיט. מינויו של גד כשותף ונסיונו העשיר מוסיף ערך לשותפות בפיטנגו בכלל, ולקרן ההשקעות שלנו המתמקדת בשלבים מוקדמים בפרט״

חמי פרס, שותף ומייסד בפיטנגו, צילום: אוראל כהן חמי פרס, שותף ומייסד בפיטנגו | צילום: אוראל כהן חמי פרס, שותף ומייסד בפיטנגו, צילום: אוראל כהן

אייל ניב, שותף מנהל בפיטנגו, הוסיף: "ההבנה העמוקה של גד בתחומי השיווק, הפרסום, האינטרנט והמובייל תאפשר לנו להמשיך להוציא לפועל השקעות אמיצות בשלבים מוקדמים ביותר, ותסייע ליזמות ויזמים לבנות חברות מובילות בתחומן.

אייל ניב שותף ומנהל בפיטנגו , צילום: עמית שעל אייל ניב שותף ומנהל בפיטנגו | צילום: עמית שעל אייל ניב שותף ומנהל בפיטנגו , צילום: עמית שעל

גד חולדאי מסר: "אני שמח לרתום את הניסיון והקשרים שצברתי כדי לסייע ליזמות וליזמים לבנות חברות מובילות בתחומן. לפיטנגו ניסיון של 25 שנים בשוק ההייטק הישראלי, ואני נרגש להמשיך לעבוד עם הצוות של פיטנגו ועם היזמים יוצאי הדופן בפורטפוליו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות