אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו הכחיש, אך הקלטה חושפת את מעורבתו ב"הפלת" יועצו של גנץ צילום: אי פי איי

נתניהו הכחיש, אך הקלטה חושפת את מעורבתו ב"הפלת" יועצו של גנץ

לאחר שראש הממשלה הכחיש מעורבות בבישול הקלטת השיחה עם יועצו של בני גנץ, ישראל בכר, פורסמה הקלטה של שיחת נתניהו והרב גיא חוברה. בשיחה זו התברר כי נתניהו מעורב בפרסום. בריאיון ל-ynet אמר נתניהו בהתייחסו לטענות שהוא עמד מאחורי פרסום ההקלטה: "מה פתאום, זה שטויות"

01.03.2020, 20:35 | ynet
בניגוד להכחשותיו, ראש הממשלה בנימין נתניהו מעורב בפרסום הקלטת שבה נשמע יועצו של בני גנץ, ישראל בכר, אומר כי הוא "סכנה לישראל". כך עולה משיחה בין נתניהו לרב גיא חוברה ואנשיו שבה הוחלט לפרסם את הקלטת היועץ "ללא טשטוש". כך דיווחה הערב (יום א') אילנה דיין שפרסמה את הקלטת השיחה בין נתניהו לרב.

קראו עוד בכלכליסט

הרב פרסם את ההקלטה של בכר שאמר כי גנץ הוא "סכנה לעם ישראל". בכר התייחס גם לח"כ עומר ינקלביץ' מכחול לבן, "היא אומרת שהוא טיפש והוא אפס מאופס, והיא אומרת שאסור שהוא יהיה ראש ממשלה". בעקבות ההקלטה הוא פוטר מהקמפיין.

נתניהו עצמו התבקש להתייחס לנושא בריאיון עמו שפורסם אמש ב-ynet. הוא נשאל אם בישל את ההקלטה של יועצו של גנץ והאם הוא אחראי למארב: "גנץ בישל לעצמו את הדייסה הזו", השיב נתניהו.

נתניהו, צילום: אי פי איי נתניהו | צילום: אי פי איי נתניהו, צילום: אי פי איי

אתם לא עומדים מאחורי זה? אין לכם שום קשר?

"מה פתאום, זה שטויות. אף אחד לא בא עם אקדח לרקה של ישראל בכר. מתוך החדר, עדות מבפנים, הוא אומר דבר מזעזע - האיש שאני מנסה למכור לכם כראש ממשלת ישראל הוא סכנה לעם ישראל. הוא מצטט את עומר ינקלביץ', חברת כנסת קרובה מאוד לגנץ, שאומרת שאסור שגנץ יהיה ראש ממשלה.

"תארי לך שסמנכ"ל השיווק של תנובה היה אומר בשיחות סגורות שהחלב של תנובה הוא סכנה לחיים, סכנה לבריאות, היית אומרת משהו על טיב המוצר. זה מה שאומרים בפנים ופתאום זה יוצא החוצה, ועכשיו הם מנסים להגיד שזו קלטת מבושלת, אם זה לא היה למה גנץ פיטר את ישראל בכר?".

הוא פיטר אבל אומר שהיה פה מארב.  

"אם הוא לא אמר את הדברים אז למה לפטר אותו? הוא אמר את הדברים, אלה הדברים שהוא חושב, אלה דברים שהמון עיתונאים יודעים, יודעים על חוסר היכולת שלו לקבל החלטות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות