אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רונן שטיין נשאר בפועלים: יחליף את חנה פרי-זן ויכהן כיו"ר פעילים צילום: נמרוד גליקמן

רונן שטיין נשאר בפועלים: יחליף את חנה פרי-זן ויכהן כיו"ר פעילים

שטיין עזב את תפקיד ראש החטיבה הקמעונאית של הבנק לפני 4 חודשים, לאחר שבחר לא להתמודד במירוץ לתפקיד מנכ"ל הבנק. כעת החליט להישאר בקבוצה, וימונה לתפקיד יו"ר חברת ניהול התיקים של הבנק

03.03.2020, 10:55 | רחלי בינדמן

רונן שטיין, מי שהיה עד לפני ארבעה חודשים ראש החטיבה הקמעונאית של בנק הפועלים והודיע על פרישה במהלך המירוץ לתפקיד המנכ"ל, יישאר בבנק - ויחליף את חנה פרי-זן, יו"ר חברת ניהול התיקים של הבנק, פעילים, שהודיעה על פרישה.

קראו עוד בכלכליסט

רונן שטיין, צילום: צביקה טישלר רונן שטיין | צילום: צביקה טישלר רונן שטיין, צילום: צביקה טישלר

חברת ניהול התיקים של הפועלים מנהלת נכסים בהיקף של 18.5 מיליארד שקל. פרי-זן פורשת אחרי 7 שנים בתפקיד ו-40 שנה בקבוצת הפועלים. מנכ"ל הבנק, דב קוטלר, מסר: "אני סמוך ובטוח כי חברת פעילים תמשיך לבסס את מעמדה כחברה מובילה בתחומה בישראל, וכי רונן שטיין יתרום לכך".

שטיין (54) מילא לאורך 26 שנותיו בבנק הפועלים שורה של תפקידים בכירים - באחרון שבהם שימש כמשנה למנכ"ל וכממונה על החטיבה הקמעונאית בבנק. הוא פרש מהבנק לפני כארבעה חודשים. בעבר מילא את תפקיד יו"ר דירקטוריון חברת ישראכרט, אליו הגיע לאחר ששימש כמנכ"ל חברת כרטיסי האשראי. טרם הצטרפותו לחברת ישראכרט שימש שטיין בשורה של תפקידים בבנק הפועלים. לשטיין תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במשפטים.

חברת פעילים הינה חברת ניהול התיקים הבנקאית הגדולה בישראל, המנהלת נכסים פיננסיים בהיקף של כ-18.5 מיליארד שקל ליותר מ-6,800 לקוחות, המשקיעים בשוקי הארץ וחו"ל. מנכ"ל פעילים בשנתיים האחרונות הוא אבישי קרואני.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות