אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפניקס מפסיקה למכור ללקוחות ביטוח נסיעות לצפון אמריקה צילום: איי אף פי

בלעדי לכלכליסט

הפניקס מפסיקה למכור ללקוחות ביטוח נסיעות לצפון אמריקה

החשש של חברת הביטוח הוא שמבוטחים שיחושו ברע ולו במעט בצל חשש מהקורונה יבחרו להיבדק בבתי חולים בארה"ב שעלות הביקור והאשפוז בהם יקרה מאוד. האם חברות ביטוח נוספות יישרו קו עם הפניקס?

05.03.2020, 18:43 | רחלי בינדמן

דרמה בענף ביטוחי הנסיעות לחו"ל. חברת הביטוח הפניקס החלה היום (ה') לסרב לבקשת לקוחות לרכוש ביטוח נסיעות למדינות צפון אמריקה, ארה"ב וקנדה. החשש של הפניקס נובע מכך שבצל מגיפת הקורונה, מבוטחים שיחושו ברע ולו במעט יבחרו ללכת לבתי חולים בארה"ב שעלות הביקור והאשפוז בהם יקרה מאוד.

קראו עוד בכלכליסט

אייל בן סימון מנכ"ל הפניקס, צילום: פאביאן קולדורף אייל בן סימון מנכ"ל הפניקס | צילום: פאביאן קולדורף אייל בן סימון מנכ"ל הפניקס, צילום: פאביאן קולדורף

כרגע מדובר רק בהפניקס אך אם עוד חברות יישרו קו כפי שאמנם קרה בשבועות האחרונים עם ביטול הביטוחים ליעדי המזרח, בהמשך לביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה ולאחרונה גם ביטוח ביטול נסיעה מפאת מחלה בקרב רוב חברות הביטוח, המשמעות היא שנוסעים לארצות הברית יוותרו ללא כיסוי בריאותי, דבר שעלול למנוע נסיעות ליעד זה.

בשלב זה כאמור נמנע משרד הבריאות מלחייב שבים מארצות הברית להיכנס לבידוד אך לא מן הנמנע שאם הנגיף ימשיך ויתפשט ביבשת, גם הנחיה כזו עלולה להגיע ולהביא להימנעות מטיסות למדינה זו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות