אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש מינה כונסי נכסים זמניים לרשת בוניטה דה מאס צילום: פייסבוק

פרסום ראשון

ביהמ"ש מינה כונסי נכסים זמניים לרשת בוניטה דה מאס

רשת ההלבשה התחתונה, שצברה חובות בהיקף של 50 מיליון שקל, מעסיקה כ-150 עובדים ומפעילה 41 סניפים. הרשת הגישה בשבוע שעבר לבית המשפט המחוזי בקשת הקפאת הליכים לצורך שיקום

08.03.2020, 11:09 | ליטל דוברוביצקי

בית המשפט המחוזי מרכז מינה ביום חמישי האחרון שני בעלי תפקיד ניטרליים לרשת בוניטה דה מאס. השופטת עירית נוטוביץ וינברג מינתה ככונסי נכסים זמניים את עו"ד יצחק יונגר ורו"ח יצחק עידן, לבקשת בנק הפועלים.

קראו עוד בכלכליסט

סניף של רשת בוניטה דה מאס, צילום: פייסבוק סניף של רשת בוניטה דה מאס | צילום: פייסבוק סניף של רשת בוניטה דה מאס, צילום: פייסבוק

ביום חמישי נחשף בכלכליסט כי רשת ההלבשה התחתונה, המעסיקה 150 עובדים ומפעילה 41 סניפים, הגישה לבית המשפט המחוזי בקשת הקפאת הליכים לצורך שיקומה הכלכלי. זאת, לאחר שצברה חובות בסך 50 מיליון שקל. הבקשה הוגשה על ידי החברות ינית לנג'רי וימית ייבוא ושווק הלבשה תחתונה, המפעילות את הרשת.

במסגרת הבקשה ביקשה הרשת, באמצעות עו"ד חובב ביטון, ליישם הליך הבראה והסדר נושים. מהבקשה עולה כי עובדים ברשת המיוצגים על ידי עו"ד ליזה חדש נתנו את הסכמתם להגשת הבקשה, ובכוונתם לסייע במאמצי השיקום וההבראה של הרשת.

לטענת הרשת, העלייה המהיר בהיקפה, לצד הדרישה להיקפי אשראי נוספים לצורך תמיכה בעלייה זו, הם הגורמים המרכזיים למצוקה התזרימית אליה נקלעה. מועדון החברים של הרשת מונה כיום כ-50 אלף חברים, ובראש החברה עומד צ'רל זיתוני.

בבקשה נטען כי בעלי הרשת הזרימו סכומים בהיקף של כ-8 מיליון שקל בשנים האחרונות. במקביל, ביום חמישי הגיש בנק הפועלים באמצעות עו"ד גונן קסטנבאום בקשת כינוס נכסים נגד הרשת, בטענה לחוב של 27 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות