אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדרה פיתוח  – הדבר הבא קרדיט: יח"צ

חדרה פיתוח – הדבר הבא

להערכת מומחים: צפי עליית מחירים משמעותי בגבעת אולגה

08.03.2020, 11:26 | ישראל אברמוב

מוגש מטעם DUN'S 100

 

ההזדמנויות הנדלנ"יות המשמעותיות ביותר לאורך שנות ההיסטוריה של מדינת ישראל היו ליד הים. שתי הדוגמאות הבולטות ביותר היו יפו והרצליה פיתוח. יפו נחשבה עד לשנות ה-90 של המאה שעברה, בסך הכל עד לפני כ-20-25 שנה, לאיזור בעייתי, שכוח אל, ומוכה פשיעה. כיום, אין זה סוד, מתחם שוק הפשפשים בצפון יפו, ובהמשך שכונת עג'מי שבדרומה, נחשבות ל"ביצי זהב" נדלנ"יות לוהטות. כנ"ל מה שכונתה בשנות ה-50 וה-60 של המאה שעברה מעברת ג'ליל, ולימים הרצליה פיתוח, רובע הדיפלומטים והעשירים של מדינת ישראל.

גבעת אולגה, למרות מיקומה האטרקטיבי בסמוך לאחד החופים היפים ביותר של ישראל, כולל דיונות קסומות, מפרץ טבעי ומים בגון טורקיז, נחשבה לשכונה עם לא מעט בעיות ודימוי שלילי. במהלך העשור האחרון, ובמיוחד ממש לאחרונה, חל באיזור זה מהפך דרמטי. לצד המגדלים עם אלפי יחידות הדיור שכבר קמו, הולך ומקודם פרוייקט בינוי פינוי יחיד מסוגו של גבעת אולגה הותיקה לטובת יותר מ-2000 יחידות דיור חדישות ברובע המגורים חדש שיכלול עם השלמתו כ-10,000 יחידות דיור בכל "רובע הים" של חדרה.

כבר היום מתחילים המחירים במתחם זה לנסוק למעלה ומגיעים לכ-12-14 אלף שקלים למ"ר בבניינים הותיקים. להערכת מומחים המחירים כמעט יוכפלו ככל שיתקדם הבינוי פינוי לכ-22-24 אלף שקלים למ"ר, מחיר הגבוה פי שלושה(!) מזה שהיה לגבעת אולגה הותיקה רק לפני שנים מעטות, וישתווה לרמות המחירים בערים יוקרתיות דוגמת רעננה או בשכונות המבוקשות לחוף ימה של נתניה. מדובר, ללא ספק, ב-win win עבור כולם, גם עבור התושבים הותיקים שייזכו לשדרוג דרמטי של דירותיהם המקוריות ועלייה משמעותית בערך רכושם ובד בבד עבור רוכשים ומשקיעים אסטרטגיים המבינים את גודל ההזדמנות.

ישראל אברמוב , קרדיט: יח"צ ישראל אברמוב | קרדיט: יח"צ ישראל אברמוב , קרדיט: יח"צ

העובדה שמדובר במתחם הממוקם ממש במרכז הארץ, בין מטרופולין חיפה למטרופולין גוש דן, ונהנה ממשק תחבורתי יוצא מן הכלל, כולל כביש החוף(מספר 2) הצמוד, תחנת הרכבת המהירה לתל אביב וחיפה ונסיעה של עד 30 דקות למגוון רחב ביותר של מתחמי תעסוקה דוגמת פולג/איקאה בנתניה, פארק יקום, הרצליה פיתוח, מת"מ במבואות הדרומיים של חיפה, ופארק קיסריה הממוקם דקות נסיעה ספורות בלבד, מהווה חיזוק משנה לאטרקטיביות הרבה של "חדרה פיתוח", הדבר הבא בנדל"ן בישראל!

מאת ישראל אברמוב, מנכ"ל, אלד פסגות יזמות ונדל"ן בע"מ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות