אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגדל מפסיקה לשווק פוליסות ביטוח נסיעות לאירופה צילום: רמי זרניגר

בלעדי לכלכליסט

מגדל מפסיקה לשווק פוליסות ביטוח נסיעות לאירופה

המשמעות היא שגם נוסעים שרצו להמשיך לטוס לחו"ל למרות סכנת החזרה לבידוד והאזהרות של משרד הבריאות יצטרכו לקחת סיכון גדול ומשמעותי ולטוס ללא ביטוח. החברה מצטרפת להפניקס והראל ומבטלת פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל לארה"ב

09.03.2020, 11:14 | רחלי בינדמן

מגדל היא חברת הביטוח הראשונה שמודיעה היום על הפסקת שיווק פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל למדינות אירופה. מגדל הודיעה היום גם על ביטול פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל לארה"ב אך היא עושה זאת כבר אחרי שהפניקס והראל הודיעו על כך. מגדל היא הראשונה שמבטלת כליל את האפשרות לרכוש ביטוח לנוסעים לאירופה.

קראו עוד בכלכליסט

אמנם לא כל הטסים לחו"ל רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל אך בימים אלו מדובר בסיכון גדול מאד לצאת מהארץ ללא ביטוח כזה וחלילה להיקלע לאירוע רפואי מעבר לים, בטח ובטח בארה"ב שם מערכת הבריאות היא מהיקרות בעולם.

מגדל מפסיקה לבטח נוסעים ליעדי אירופה, צילום: רויטרס מגדל מפסיקה לבטח נוסעים ליעדי אירופה | צילום: רויטרס מגדל מפסיקה לבטח נוסעים ליעדי אירופה, צילום: רויטרס

המשמעות היא שגם נוסעים אמיצים שרצו להמשיך לטוס לחו"ל למרות סכנת החזרה לבידוד והאזהרות של משרד הבריאות יצטרכו לקחת סיכון גדול ומשמעותי ולטוס ללא ביטוח.

בינתיים, רק מגדל מבטלת ביטוח נסיעות לחו"ל ליעדי אירופה אך סביר להניח שבדומה לביטול הביטוח לארה"ב, גם כאן מדובר רק בעניין של זמן עד שיתר חברות הביטוח ישהו גם הן את הביטוח הזה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות