אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בגלל הקורונה: משרדי עו"ד יראיינו מועמדים להתמחות שבבידוד בווידאו קונפרנס צילום: אלכס קולומויסקי

בלעדי לכלכליסט

בגלל הקורונה: משרדי עו"ד יראיינו מועמדים להתמחות שבבידוד בווידאו קונפרנס

המשרדים הגדולים נאבקים על המתמחים המצטיינים ונערכים לראיין אותם, גם את אלה שהצטוו להיות בבידוד בשל החשש שנדבקו בנגיף. הראיונות יערכו במגוון אמצעים טכנולוגיים כמו בסקייפ ווידאו קונפרנס

09.03.2020, 17:11 | ליטל דוברוביצקי

משרדי עורכי הדין נערכים לראיין מועמדים להתמחות במשפטים המצויים בבידוד במגוון אמצעים טכנולוגיים כמו ראיון בסקייפ, וידאו קונפרנס ועוד – כך נודע לכלכליסט. מאות מתמחים במשפטים צפויים להתראיין החל משבוע הבא במשרדי עורכי הדין על מנת לסגור את ההתמחות במשפטים.

המשרדים הגדולים נאבקים על המתמחים המצטיינים ונערכים בעקבות משבר הקורונה למצב בו יראיינו את המתמחים גם אם הם או מי מהמראיינים יהיו בבידוד. שבוע הראיונות מתחיל ב-16 במרץ ומסתיים ב-26 במרץ, אז ניתנות התשובות. כך למשל במשרד עו"ד עמית פולק מטלון יערכו ראיונות לא פרונטליים למועמדים המצויים בבידוד וכבר יש שניים כאלה.

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

יעל רופא כהנוף, מנהלת משאבי אנוש בפירמת עורכי הדין עמית, פולק, מטלון: "בכוונתנו לקיים את שבוע הראיונות, אך כמובן, בהתחשב בנסיבות, אנו פועלים באחריות ונוקטים במשנה זהירות. כך למשל, פנינו במייל לכלל המרואיינים מטעמנו וביקשנו מכל אחת ואחד מהם לאשר במייל חוזר כי הם לא חזרו מאחת המדינות שמשרד הבריאות הגדיר כמחייבות בידוד לתקופה של 14 יום. כמו כן, לטובת מרואיינים הנדרשים לשהות בבידוד, עדכנו כי יהיה ניתן לקיים את הריאיון בדרכים חלופיות לרבות שיחת וידאו. אנו מחכים ומצפים לפגוש את המרואיינים הנבחרים".

עו"ד קרן סטרול, סמנכ"לית משאבי אנוש במשרד נשיץ ברנדס אמיר גם מציינת כי "אנו יוצרים בימים אלו קשר טלפוני עם כל המרואיינים שלנו ומנחים אותם, שאם מי מהם ייכנס לבידוד, אנו נעבור לראיון באמצעים טכנולוגיים של שיחת וידאו. לשמחתנו, הטכנולוגיה כיום מאפשרת לנו להתנהל גם בזמנים מאתגרים. בנוסף, המשרד הגביר את מערך הניקיון על מנת לייצר סביבה סטרילית, כך שכל הזמן יש צוות ניקיון זמין שדואג לשמירת סביבת העבודה והמרחבים המשותפים נקיים ללא רבב.

"כמו כן, בכניסה לכל קומה במשרד הוצבו מיכלי ג'ל מיוחדים לחיטוי ידיים. אנו מחכים בהתרגשות למועמדים, ומנחים את המראיינים שלנו שעל אף שלחיצות ידיים הן חלק מהשפה שלנו כעורכי הדין להקפיד הפעם שלא".

גם במשרד עו"ד המבורגר עברון מציינים כי מועמד שישהה בבידוד ירואיין על ידי הצוות של המשרד דרך תוכנת סקייפ או בשיחת וידאו בווטסאפ. "כמובן שהעדיפות היא לראיון פנים אל מול פנים, אבל מועמד שייבצר ממנו להגיע בשל שהייה בבידוד, לא יפחתו סיכוייו ויימצא הפיתרון הנכון לראיין אותו", נמסר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות