אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית ההשקעות אנליסט מדווח על הפסד של 9.1 מיליון שקל בתיק הנוסטרו צילום: תומי הרפז

בית ההשקעות אנליסט מדווח על הפסד של 9.1 מיליון שקל בתיק הנוסטרו

ההפסד האמור מתייחס לתקופה מתחילת השנה ועד ליום ראשון השבוע; שווי תיק ניירות הערך של אנליסט מסתכם ב-159 מיליון שקל; בבית ההשקעות מזהירים שהירידות בבורסות בשל מגיפת הקורונה עלולות להשפיע לרעה על התוצאות העסקיות בתחומי הפעילות השונים

10.03.2020, 09:41 | יניב רחימי

בית ההשקעות אנליסט שבשליטת שמואל לב (31.7%) ואהוד שילוני (31.7%) מדווח הבוקר על הפסד של 9.1 מיליון שקל בתיק ניירות הערך של החברה, על רקע ההשלכות של מגיפת הקורונה על השווקים הפיננסיים. ההפסד האמור מתייחס לתקופה מתחילת השנה ועד ליום ראשון השבוע. ה-8 במרץ 2020 שווי תיק ניירות הערך של אנליסט מסתכם ב-159 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

"התפרצות נגיף הקורונה מביאה לירידות בשוקי ההון בארץ ובעולם והיא עלולה לפגוע בצמיחה העולמית", נכתב בדיווח של אנליסט הבוקר (ג') לבורסה. באנליסט המנוהלת על ידי איציק שנידובקי מזהירים שלירידות בשוק ההון יש השפעה על היקף פעילות הציבור בשוק ההון ועל מחירי ניירות הערך, ושירידה במדדי הבורסות השונים עלולה להשפיע באופן ישיר לרעה על תוצאותיה העסקיות של הקבוצה בתחומי פעילותה השונים. בשני ימי המסחר האחרונים המניה של אנליסט איבדה 13.6% מערכה ונכון להיום בית ההשקעות נסחר בשווי שוק של 189 מיליון שקל.

מוקדם יותר השבוע גם חברת פועלים אי.בי.אי דיווחה על ירידה בשווי תיק ניירות הערך הסחירים שלה בהשפעת תפשטות נגיף הקוביד-19. מהדיווח של פועלים אי.בי.אי עולה שההפסד שנצבר בתיק ניירות הערך הסחירים של החברה מתחילת השנה ועד ליום ראשון מסתכם בכ-6 מיליון שקל. לאותו מועד היקף תיק ההשקעות של החברה הסתכם ב-19 מיליון שקל.

בפועלים אי.בי.אי המנוהלת על ידי ירון מוזס הזהירו שבשל היקף הפדיונות בקרנות הנאמנות והירידות בשווקים צפויה להערכת החברה גם האטה משמעותית בשוק ההנפקות בו פעילה החברה. מתחילת השבוע המניה של פועלים אי.בי.אי צנחה ב-21% ונכון להיום שווי השוק של חברת החיתום עומד על 153 מיליון שקל.

מימין: המנכ"ל איציק שנידובסקי ובעלי השליטה שמואל לב ואהוד שילוני, צילום: עמית שעל מימין: המנכ"ל איציק שנידובסקי ובעלי השליטה שמואל לב ואהוד שילוני | צילום: עמית שעל מימין: המנכ"ל איציק שנידובסקי ובעלי השליטה שמואל לב ואהוד שילוני, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות