אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית המשפט דחה את בקשת נתניהו: המשפט ייפתח בשבוע הבא צילום: בלומברג

בית המשפט דחה את בקשת נתניהו: המשפט ייפתח בשבוע הבא

עורכי דינו של רה"מ טענו כי לא קיבלו את כל חומרי החקירה, אך השופטת החליטה שהנימוקים אינם מספיקים. הקראת כתב האישום תיערך כמתוכנן ב-17 במרץ

10.03.2020, 14:03 | ynet
בית המשפט המחוזי בירושלים דחה היום (שלישי) את בקשתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו לדחיית משפטו - וקבע כי הקראת כתב האישום בעניינו תיערך כמתוכנן ב-17 במרץ.

בהודעה שפרסמה השופטת רבקה פרידמן-פלדמן, שתהיה בהרכב השופטים שידונו בעניין רה"מ, נכתב כי נימוקי הבקשה שהוגשה מצד נתניהו לא הצדיקו את דחיית הדיון.

קראו עוד בכלכליסט

בנימין נתניהו ראש הממשלה, צילום: טל שחר בנימין נתניהו ראש הממשלה | צילום: טל שחר בנימין נתניהו ראש הממשלה, צילום: טל שחר

הבקשה הוגשה באופן רשמי שלשום, תשעה ימים לפני פתיחת המשפט. עורכי דינו של נתניהו טענו כי עדיין לא קיבלו את כל חומרי החקירה בתיקי 1,000, 2,000 ו-4,000 - ועל כן יש לדחות את הקראת כתב האישום.

"לפני כמה חודשים הגישו כתב אישום נגד ראש הממשלה, רק שעד עכשיו לא קיבלנו את החומרים", נמסר מטעמו של נתניהו. "לכן פנינו לבית המשפט בבקשה טכנית לדחות את מועד הדיון, כך שקודם כל נקבל את חומרי החקירה ורק אחר כך נתייצב בבית המשפט".

הפרקליטות התנגדה לבקשה של נתניהו ומסרה כי המדינה אינה עומדת על כך שהנאשמים ישיבו לאשמה במועד הדיון הקבוע, אך מבקשת כי יתקיים דיון בנוכחות הצדדים לצורך קביעת מועדי דיונים בתיק.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות