אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפי כהן מונה לראש מחקר ופיתוח בסיילספורס ישראל צילום: Jonathan Bloom

אפי כהן מונה לראש מחקר ופיתוח בסיילספורס ישראל

במסגרת תפקידו החדש, כהן יפקח ויוביל את מערך המו"פ הצומח של החברה בישראל תוך כדי שהחברה ממשיכה לגייס עובדים נוספים. בנוסף לתפקידו החדש, כהן ימשיך לכהן כסגן נשיא בכיר מוצר והנדסה בחברת דאטורמה

11.03.2020, 07:21 | מאיר אורבך
חברת סיילספורס מינתה את אפי כהן לראש מרכז המחקר והפיתוח של סיילספורס בישראל. במסגרת תפקידו החדש, כהן יפקח ויוביל את מערך המו"פ הצומח של החברה בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

סיילספורס ביצעה השקעות משמעותיות במדינת ישראל במהלך השנים האחרונות, הרחיבה את פעילותה ליותר מ-600 עובדים . המרכז החדש כולל את הרכישות המרכזיות האחרונות של החברה שכללו את קליקסופטוור בכ-1.7 מיליארד דולר ודאטרומה שממנה הגיע כהן בכ-850 מיליון דולר וכן את הפעילות של איינשטיין שהוא ליבת הפעילות של סיילספורס בבינה מלאכותית.

כהן ינהל את הפעילות ההולכת וגדלה במרכזי המו"פ של סיילספורס בתל אביב, בפתח תקווה ובנצרת, תוך כדי שהחברה ממשיכה לגייס עובדים נוספים, בדגש על תחומים כמו מודיעין שיווקי מבוסס ביג-דאטה ומופעל על ידי בינה מלאכותית , ניתוח מידע באמצעות בינה מלאכותית , טכנולוגיית קול , פתרונות אבטחה ושירותי שטח .
אפי כהן מנהל מרכז הפיתוח של סיילספורס בישראל, צילום: Jonathan Bloom אפי כהן מנהל מרכז הפיתוח של סיילספורס בישראל | צילום: Jonathan Bloom אפי כהן מנהל מרכז הפיתוח של סיילספורס בישראל, צילום: Jonathan Bloom

בנוסף לתפקידו החדש, כהן ימשיך לכהן כסגן נשיא בכיר מוצר והנדסה (SVP Product and Engineering) בחברת דאטורמה, מבית סיילספורס.

ברט טיילור, נשיא ומנהל תפעול ראשי של סיילספורס אמר: "אפי הוא מנהיג יוצא מן הכלל ואני שמח שהוא נבחר להיות המנהל החדש של מרכז המחקר והפיתוח הישראלי שלנו. מדינת שראל היא מוקד מדהים של כישרונות והמרכז הישראלי כבר תרם משמעותיות לפיתוח המוצרים שלנו בתחום הבינה המלאכותית." עוד הוסיף, "תחת ההנהגה של אפי, אני בטוח שמרכז המו"פ ימשיך להתפתח בתור מקום נהדר לעבוד בו וכזה שמעורר השראה בצוותים שלנו לעשות את העבודה הטובה ביותר בחיים שלהם".

כהן מסר: "אני גאה להוביל את מרכז המחקר והפיתוח שלנו בישראל. סיילספורס היא חברה מיוחדת, המספקת טכנולוגיה ברמה עולמית למאות אלפי משתמשי קצה ברחבי תבל. אמינות, חדשנות, הצלחת לקוחותינו ושוויון הם ערכי הליבה שמנחים אותנו בכל מה שאנחנו עושים והם שיובילו אותנו לעשייה משמעותית גם בישראל".

לכהן ניסיון של 21 שנים בפיתוח ובניהול של מוצרים וצוותים מובילים בתעשייה. לפני שהקים את דאטורמה בשנת 2012, היה העובד הראשון בחברת אייבלאסטר, שם הוביל ובנה את האדריכלות והטכנולוגיה כסמנכ"ל טכנולוגיה. חברת MediaMind הונפקה לראשונה לציבור בשנת 2010 ונרכשה על ידי DG Inc בשנת 2011.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות