אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נגיף הקורונה

טורקיש איירליינס מקצצת את מספר הטיסות היומיות לישראל

החל ממחר תצמצם החברה את מספר הטיסות ל-4, במקום 10 בימים כתיקונם, והחל משבת יירד המספר ל-2 ביום. גם החברות וירג'ין אטלנטיק הבריטית ואייר בלטיק הלטבית יבטלו החל ממחר את כל טיסותיהן לישראל

10.03.2020, 17:15 | נווית זומר

הקורונה ממשיך להכות בטיסות לישראל: חברת טורקיש איירליינס תפחית ממחר (ד') את מספר טיסותיה היומיות לישראל מ-10 ל-4 בלבד בקו איסטנבול-תל אביב. משבת (13.3) יירד מספר הטיסות ל-2 טיסות ביום. זאת בהתאם לירידה במספר הנוסעים לאחר ההנחיות החדשות של משרד הבריאות לבידוד כל הנכנסים לישראל החל מאתמול בערב. גורם בחברה הדגיש כי החברה לא חדלה מפעילותה בקו לישראל.

בנוסף, פחות משנה לאחר שחנכה את הקו לונדון-ת"א ,חברת וירג'ין אטלנטיק הודיעה הערב כי היא משהה את טיסותיה לישראל. מחר תצא טיסה אחרונה מלונדון לת"א, וביום ה' תצא הטיסה האחרונה מת"א ללונדון. מהחברה נמסר כי "אנחנו ממשיכים לעקוב אחרי המצב, ונכון לעכשיו חידוש הטיסות מתוכנן ל-1.4".

קראו עוד בכלכליסט

חברת התעופה הלאומית של לטביה, אייר בלטיק, תבטל את כל טיסותיה לישראל ממחר ועד סוף החודש. מדובר בשלוש טיסות שבועיות בקו ת"א-ריגה. מהחברה נמסר כי ההחלטה נובעת מסיבות בריאותיות ובטיחותיות בנוסף להוראות החדשות בישראל.  

מטוס של טורקיש איירליינס, צילום: cc by Quentin Douchet מטוס של טורקיש איירליינס | צילום: cc by Quentin Douchet מטוס של טורקיש איירליינס, צילום: cc by Quentin Douchet

אל על ממשיכה לצמצם את טיסותיה. כך לדוגמה, בוטלה הטיסה מחר לציריך והנוסעים יאלצו להמתין לטיסה של יום ראשון הקרוב.

קבוצת לופטהנזה ביטלה בשבוע שעבר את הטיסות לישראל לשלושה שבועות, החל משלשום.  גם שתי החברות בקבוצת לופטהנזה - סוויס אייר ואוסטריאן איירליינס, הפסיקו את טיסותיהן לתל אביב ולאילת ביום ראשון השבוע. בהמשך ביטלו איבריה ואליטליה את הטיסות לארץ.

עפ"י נתוני רשות שדות התעופה, עד חצות יעבור בנתב"ג 22 אלף איש לעומת 60 אלף איש ביום, בתקופה מקבילה אשתקד, כלומר שליש בלבד מתנועת הנוסעים בימים רגילים. הצפי הוא שעם  סיום יציאת כל התיירים מהארץ, המספר יקטן עוד יותר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות