אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד ביטול: תערוכת ניו יורק תתקיים רק בקיץ בגלל הקורונה צילום: לקסוס

עוד ביטול: תערוכת ניו יורק תתקיים רק בקיץ בגלל הקורונה

פתיחת התערוכה הנחשבת בחוף המזרחי נדחתה מה-8 באפריל ל-26 באוגוסט, אולם התאריך נתון לשינוי; זאת לאחר ביטולה של תערוכת ז'נבה, שהייתה אמורה להתקיים לפני מספר שבועות

11.03.2020, 08:51 | תומר הדר

תערוכת הרכב הבינלאומית של ניו יורק, הנחשבת כיום לתערוכת הרכב החשובה בחוף המזרחי לצד תערוכת דטרויט, תידחה עד הקיץ בשל התפרצות הקורונה. כך הודיע היום (ד') ארגון סוכני הרכב של ניו יורק, המארגן את התערוכה מדי שנה.

קראו עוד בכלכליסט

במקור התערוכה הייתה אמורה להיפתח לציבור בשמונה באפריל, אך כעת היא צפוייה להיפתח ב-26 באוגוסט לתקשורת העולמית. אולם התאריך נתון לשינוי.

דוכן לקסוס בתערוכת ניו יורק, צילום: לקסוס דוכן לקסוס בתערוכת ניו יורק | צילום: לקסוס דוכן לקסוס בתערוכת ניו יורק, צילום: לקסוס

ההחלטה שלא לפתוח את תערוכת ניו יורק אינה מפתיעה, ומגיעה לאחר הודעת מארגני תערוכת הרכב של ז'נבה על ביטול התערוכה שהיתה אמורה להיפתח ממש לפני מספר שבועות.

 

בניגוד לתערוכת הרכב של דטרויט, שמיועדת יותר ל"אדם העובד" - בה מוצגים בדרך כלל דגמים עממיים וכאלה שמיועדים להמחיש שדטרויט היא מעוזה של תעשיית הרכב האמריקאית, תערוכת ניו יורק מיועדת בדרך כלל להצגת דגמי מכוניות יוקרתיים שמיועדים לחשיפה בפני אמריקאים בעלי אמצעים - או לסירוגין להצגת דגמי מכוניות ידידותיים לסביבה.

כך, השנה היתה אמורה להיות מוצגת בתערוכת גרסת הספורט של מרצדס A קלאס, גרסת ביצועים מיוחדת של ניסאן GTR החוגגת 50 שנה למותג וגם טויוטה היילנדר. רשימת הדגמים שהוצגו בתערוכה בעבר בבכורה אמריקאית כוללת בשנת 2019 את לינקולן קורסייר, בשנת 2018 את ב.מ.וו 4 X ודגמים רבים נוספים.

הדגם הראשון שהוצג אי פעם בתערוכת ניו יורק, בשנת 1952 היה 2 DB של אסטון מרטין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות