אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק לאומי מאפשר הקפאת משכנתאות בגלל הקורונה צילום: טל שחר

בנק לאומי מאפשר הקפאת משכנתאות בגלל הקורונה

הבנק הודיע היום שיאפשר עד שלושה חודשי דחייה של תשלומי המשכנתה, כולל הקרן והריבית ולקבל פטור מלא מעמלה; ברקע: קריאת נגיד בנק ישראל אמיר ירון למנהלי הבנקים לתת אשראי ולהקל על עוסקים קטנים

11.03.2020, 11:39 | רחלי בינדמן

לאור התפשטות הקורונה, בנק לאומי מציע ללקוחותיו אפשרות להקפיא את המשכנתה ולקבל פטור מלא מעמלה. פסק הזמן יאפשר עד שלושה חודשי דחייה של תשלומי המשכנתה, כולל הקרן והריבית. כך הודיע היום (ד') בנק לאומי.

קראו עוד בכלכליסט

עוד מסר הבנק בהודעתו כי יאפשר ההקפאה בשל התפשטות הקורונה ומתוך רצון להקל על לקוחות שכירים ועצמאים שנמצאים בבידוד ביתי, או אשר נתקלים בבעיות בתזרים המזומנים לאור המצב, וזאת עד להודעה חדשה.

מנכ"ל בנק לאומי חנן פרידמן , צילומים: רון קדמי, שאול גולן מנכ"ל בנק לאומי חנן פרידמן | צילומים: רון קדמי, שאול גולן מנכ"ל בנק לאומי חנן פרידמן , צילומים: רון קדמי, שאול גולן

כאמור, הבנק יאפשר ללקוחות עד שלושה חודשי דחייה של תשלומי המשכנתה. זאת כאשר התשלומים שנידחים, ייפרסו מחדש על פני יתרת תקופת המשכנתה.

ההודעה הגיעה על רקע פגישת חירום שקיים נגיד בנק ישראל פרופ' אמיר ירון עם מנהלי הבנקים ביום ראשון, בה הפציר בהם להגדיל קווי אשראי לציבור ולעוסקים הקטנים המתמודדים עם האטה בפעילות העסקית ועם פיטורים, בדגש על תחום התיירות בשלב זה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות