אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ליגת ה-NBA הקפיאה את פעילותה עד להודעה חדשה צילום: רויטרס

נגיף הקורונה

ליגת ה-NBA הקפיאה את פעילותה עד להודעה חדשה

ליגת הכדורסל של צפון אמריקה תפסיק לקיים משחקים בגלל התפשטות נגיף הקורונה. הליגה הודיעה זאת הלילה, לאחר ששחקן יוטה ג'אז, רודי גובר, אובחן כנגוע בנגיף

12.03.2020, 08:27 | שירות כלכליסט

ה-NBA, ליגת הכדורסל של צפון אמריקה, תפסיק לקיים משחקים בגלל התפשטות נגיף הקורונה בארה"ב. הליגה הודיעה זאת הלילה לאחר ששחקן יוטה ג'אז, רודי גובר, אובחן כנגוע בנגיף.

קראו עוד בכלכליסט

ההודעה על דחיית המשחק של יוטה ג ההודעה על דחיית המשחק של יוטה ג'אז נגד אוקלהומה סיטי | צילום: רויטרס ההודעה על דחיית המשחק של יוטה ג

הסנטר הצרפתי אובחן כחולה רגעים ספורים לפני משחק קבוצתו מול אוקלהומה סיטי ת'אנדר. המשחק נדחה באופן מיידי והשחקנים שהיו בחימום נשלחו לחדרי ההלבשה. זאת, למרות שגובר עצמו לא היה באולם.

"ה-NBA השעתה את פעילות המשחקים שלה עד הודעה חדשה" הודיעה הליגה. "ה-NBA תשתמש בהפסקה כדי לקבוע את הצעדים הנוספים שתעשה בקשר למגפת הקורונה". גם המשחק האחרון של הערב - סקרמנטו קינגס נגד ניו אורלינס פליקנס - נדחה באופן מיידי. אחד משופטי המשחק עבד במשחק של יוטה.  

המשחק נדחה, האולם התרוקן, צילום: רויטרס המשחק נדחה, האולם התרוקן | צילום: רויטרס המשחק נדחה, האולם התרוקן, צילום: רויטרס

גובר יאושפז באוקלהומה, ובדיקות נוספות מתבצעות בקרב שחקני הג'אז. גובר לעג בימים האחרונים על הצעדים שעשתה הליגה כדי להגן על השחקנים מהנגיף, כאשר בין השאר נגע בכל המיקרופונים שעיתונאים שמו לפניו - למרות איסור הליגה.

ה-NBA היא הליגה המקצוענית השנייה שמשעה את כל הפעילות שלה בגלל הקורונה, לאחר שהליגה האיטלקית בכדורגל עשתה זאת השבוע. דניאלה רוגאני, בלם יובנטוס, התגלה כחולה בנגיף.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות