אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מזרחי, פועלים ודיסקונט מיישרים קו עם לאומי: יאפשרו דחיית החזר משכנתאות צילום: שאטרסטוק

מזרחי, פועלים ודיסקונט מיישרים קו עם לאומי: יאפשרו דחיית החזר משכנתאות

דיסקונט ופועלים יאפשרו דחייה של עד שלושה חודשים בתשלומי המשכנתא, כולל הקרן והריבית, וקבלת פטור מלא מעמלה. בנק מזרחי הודיע כי יאפשר דחייה של עד 4 חודשים - מלאה (קרן וריבית) או חלקית - בהתאם לבקשת הלקוח

12.03.2020, 13:49 | רחלי בינדמן

לנוכח משבר הקורונה, מודיעים דיסקונט, מזרחי ופועלים כי יאפשרו ללקוחות העסקיים והפרטיים פתרונות, שיסיעו להם להתמודד עם אי הודאות הכלכלית ולצלוח תקופה קשה זו. זאת בהמשך להודעת לאומי כי יאפשר ללקוחות שיבקשו זאת דחייה של עד 3 חודשים בתשלומי המשכנתא.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת זו, יאפשר דיסקונט גם הוא עד שלושה חודשי דחייה של תשלומי המשכנתא, כולל הקרן והריבית, וקבלת פטור מלא מעמלה. דחיית התשלומים תסייע ללקוחות השכירים והעצמאים שנמצאים בבידוד ביתי, או נתקלים בבעיות תזרים מזומנים לאור המצב.

גם בנק מזרחי הודיע כי יאפשר דחייה של עד 4 חודשים - מלאה (קרן וריבית) או חלקית - בהתאם לבקשת הלקוח.

הפועלים יאפשר גם 3 חודשי דחייה.

בנק לאומי ובנק דיסקונט, צילום: שאול גולן, עמית שאבי בנק לאומי ובנק דיסקונט | צילום: שאול גולן, עמית שאבי בנק לאומי ובנק דיסקונט, צילום: שאול גולן, עמית שאבי

בנוסף בבנק דיסקונט, הוחלט על פתיחת מסלולי הלוואות ייעודיים עבור עסקים שנקלעו לקשיים תזרימיים, ובתוך כך, הלוואות גישור לתשלום משכורות והוצאות שוטפות, הלוואות סיוע עם מנגנון דחיית תשלומי הקרן עד 6 חודשים ועוד. ללקוחות הפרטיים מוצע מגוון הלוואות בתנאים נוחים ובפריסה גמישה. ההלוואות זמינות באפליקציית דיסקונט וניתן לקבלן מבלי לצאת מהבית.

עוד הוחלט בדיסקונט להרחיב את מערך יועצי ההשקעות במוקד הטלפוני וכן את שעות הפעילות: 8:00-20:00.

בנוסף מוקד ניירות ערך זרים ומוקד תמיכת הדיגיטל יפעלו בין השעות: 8:00-22:00 ומוקד משכנתאות יפעל בין השעות: 8:00-19:00.

יפית גריאני, ראש החטיבה הבנקאית של דיסקונט, ציינה: "אנו מחויבים לסייע ללקוחות שלנו במיוחד בשעה זו, לנוכח המשבר שהולך ומעצים, הבנקאים המסורים שלנו מתגייסים לעמוד לשירות הלקוחות מעבר לשעות הפעילות ולהתאים להם את הפתרונות הפיננסים המתאימים להם לנוכח המצב".

היום הודיעה גם חברת הבת של דיסקונט, כאל, כי תאפשר דחייה של 3 חודשים בהחזרי הלוואות לבתי העסק.

ראוי לציין כי לנוטלי משכנתאות יש ממילא אפשרות דחייה אחת בכל שנה קלנדרית, מקסימום 10 פעמים. 3 חודשים בכל פעם. רק שהפעם הבנקים לא יגבו על כך עמלות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות