אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כחלון וסמוטריץ' אישרו את הרפורמה בתעריפי המוניות צילום: תומריקו

כחלון וסמוטריץ' אישרו את הרפורמה בתעריפי המוניות

במשרד התחבורה קוראים לנהגי המוניות להזדרז ולעדכן את התעריפים החדשים בחברות המונים, עד ל-8 באפריל לכל המאוחר, כפי שקבע התיקון החדש לצו

12.03.2020, 15:31 | ליאור גוטמן

הרפורמה במוניות יצאה לדרך - שרי התחבורה והאוצר האריכו בחתימה את תקופת ההיערכות למבנה התעריפים החדש במוניות עד ל-8 באפריל. כזכור, הרפרומה עמדה במרכז מערכת הבחירות החדשה עם הבטחות של ראש הממשלה נתניהו לעכב אותה ואף לבחון אותה מחדש, אולם כאמור היא אושררה שנית על ידי השרים.

קראו עוד בכלכליסט

הטענה של נהגי המוניות הייתה לפגיעה בפרנסה: בעוד שבתוך העיר עלות הנסיעה היתה אמורה להתייקר בכמה אחוזים, מחוץ לעיר נטען שהיא קיזזה עשרות אחוזים מההכנסה שלהם, מה שהוביל כאמור להפעלת לחץ מול הפוליטיקאים לבטלה.

אושרה הרפורמה במוניות, צילום: תומריקו אושרה הרפורמה במוניות | צילום: תומריקו אושרה הרפורמה במוניות, צילום: תומריקו

לדברי משרד התחבורה במסגרת הרפורמה בענף המוניות ידרשו נהגי מוניות שטרם עדכנו את המונה שברשותם לתעריפים החדשים, לעדכן את מוני המוניות לתעריפים החדשים שנקבעו על ידי ועדת המחירים הבינמשרדית של משרדי התחבורה והאוצר. "משמעות החתימה על הארכת תקופת ההערכות הינה כי תקודם כמתוכנן הרפורמה במוניות שהוצעה ע"י גורמי המקצוע במשרדי האוצר והתחבורה אולם בשל חוסר הבהירות שנוצרה בתקופה שלפני הבחירות, החליטו השרים לתת תקופת הערכות נוספת עד ל-8 באפריל 2020. במשרד התחבורה קוראים לנהגי המוניות להזדרז ולעדכן את התעריפים החדשים בחברות המונים, עד ל-8 באפריל לכל המאוחר, כפי שקבע התיקון החדש לצו. עד לתקופה זאת, יוכלו נהגי המוניות שטרם עדכנו את המונה שברשותם, לגבות מהנוסעים תשלום נסיעה בהתאם לתעריפים הקודמים", מסכמים שם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות