אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלחתם את העובדים לעבוד מהבית? הנה 3 כלים מומלצים לניהול עובדים מרחוק צילום: Jolt

שלחתם את העובדים לעבוד מהבית? הנה 3 כלים מומלצים לניהול עובדים מרחוק

אם גם העובדים שלכם נשלחו לעבוד מהבית - יש לנו כמה פתרונות בשבילכם כדי שתוכלו לעקוב אחר המשימות שלהם, לנהל פגישות וישיבות מרחוק ולנהל דיונים באופן קל ונוח במיוחד

15.03.2020, 15:14 | Jolt

היקף הישראלים שעוברים לעבודה בבידוד עולה מידי יום אך חלק מהחברות מקדימות תרופה למכה ומציעות כבר עכשיו לעובדים המעוניינים בכך להשאר בבית ולא להגיע למשרד. בשנים האחרונות פותחו לא מעט כלים ייעודים לעבודה מרחוק שמאפשרים להעתיק את סביבת העבודה הפיזית לסביבה דיגיטלית מלאה. למעשה, בחלק מהמקרים המוצרים מוצלחים מספיק עד שנעדיף להשתמש בהם למרות שהקולגה נמצא מהעבר השני של השולחן. הנה 3 כלים שהפכו לפופולארים בתעשיית ההיי-טק אך יכולים לשמש כל מנהל שצריך לעקוב אחר עובדים המנוהלים מרחוק:

קראו עוד בכלכליסט

 

Zoom - פגישות וישיבות בוידאו

 

כמה פעמים יצא לכם לכתוב משהו בפייסבוק מסנג׳ר או ווטסאפ שהתפרש על ידי הצד השני באופן שונה לחלוטין?  כשאנחנו משוחחים פנים מול פנים עם בני אדם אחרים הטקסט מהווה רק 7% בלבד מהתקשורת שלנו מול אותו אדם. 93% הנותרים משוייכים לטון הדיבור ולשפת הגוף שלנו, בהם לא ניתן להבחין באמצעות טקסט. במילים אחרות: למעלה מ 90%- מהמסר שלנו הולך לאיבוד בהודעות טקסט ויש לזה השפעה מכרעת על הדרך שבה הצד השני מבין או יותר נכון לא מבין אותנו.

Zoom פגישות וישיבות בוידאו, צילום: Jolt Zoom פגישות וישיבות בוידאו | צילום: Jolt Zoom פגישות וישיבות בוידאו, צילום: Jolt

זום היא פלטפורמה פשוטה וחינמית לניהול פגישות וישיבות בוידאו ללא קשר לאיזה מכשיר אתם מחזיקים או באיזה מערכת הפעלה אתם משתמשים. בין הפיצ׳רים שתמצאו בה ניתן גם להקליט שיחות, לשתף מסכים, לשלוח זימונים, לנהל פגישה עם עשרות אנשים במקביל ואפילו להחליף את הרקע שנמצא מאחוריכם כך שבזמן שאתם יושבים במטבח והמקרר מציץ ברקע תוכלו לדמות כאילו אתם יושבים במשרד מעוצב בקצה השני של העולם.

 

Notion - ניהול ומעקב אחר משימות

 

אחד החששות הגדולים של מרבית המנהלים נעוץ בהעדר השליטה על קצב העבודה של העובד בזמן שלא חולקים חלל משותף. הוא כלי חינמי פשוט למדי שמאפשר לנהל משימות ופרוייקטים על בסיס תבניות מוכנות מראש. (Notion) נושן מאחר ומדובר בכלי שיתופי שמספר אנשים יכולים לעבוד עליו במקביל ניתן לייצר עמוד ובו היעדים על בסיס חלוקה לאחריות, לוחות זמנים, ואפילו להוסיף מידע רלוונטי כמו לינקים או נתונים.

 

נושן מאפשר לכל מנהל ועובד להביט בכל רגע נתון במשימות הפתוחות שמונחות לפניהם ואיפה הן עומדות. כל אחד מהם יכול להוסיף, להסיר או לעדכן את המידע על בסיס ההתקדמות.

Notion ניהול ומעקב אחר משימות, צילום: Jolt Notion ניהול ומעקב אחר משימות | צילום: Jolt Notion ניהול ומעקב אחר משימות, צילום: Jolt

 

Threads - לנהל דיון מרובה משתתפים מרחוק

 

מייל הוא כלי נוראי לניהול שיחות ארוכות מרובות משתתפים. כמה פעמים נחרדתם לפתוח שרשור אינסופי שבו 8 אנשים הביעו דעה שונה עד שאיבדתם לחלוטין את הקשר לנושא המרכזי? הוא כלי חינמי (לעד 15 משתתפים) שמאפשר לנהל דיונים בממשק נקי וברור ומהווה מעיין פתרון ביניים Threads למייל או לשירות הודעות מיידי כמו סלאק. זו דרך מעולה לקיים סיעור מוחות או לרתום את הידע והנסיון של חלק מהעובדים או כולם באשר לסוגייה מסויימת ויוצר מרחב דיון ידידותי להשתתפות ומעקב אחר מהלכים שונים שמוביל הארגון. 

 

Threads לנהל דיון מרובה משתתפים מרחוק, צילום: Jolt Threads לנהל דיון מרובה משתתפים מרחוק | צילום: Jolt Threads לנהל דיון מרובה משתתפים מרחוק, צילום: Jolt

משבר הקורונה תפס לא מעט בעלי עסקים וחברות שנאלצים לעבור לעבודה מהבית לא מוכנים. תומכת במאמץ ומקיימת וובינר יומי ללא עלות כדי לאפשר לכל חברה ולכל מנהל לבצע את השינוי במהירות Jolt וביעילות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות