אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל Gett לנהגים: "ייתכן שנסיעה במונית תהפוך לאפשרות המרכזית להתניידות" צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

מנכ"ל Gett לנהגים: "ייתכן שנסיעה במונית תהפוך לאפשרות המרכזית להתניידות"

במכתב לנהגי המוניות ששלח מארק און, הוא מדווח על גידול בביקושים לשירות המשלוחים של החברה בגלל משבר הקורונה; Gett תפסיק קבלת קהל במשרדיה ותערוך "פגישות טלפוניות"

16.03.2020, 07:32 | אודי עציון

מנכ"ל Gett ישראל, מארק און, פנה במסר מרגיע לכ-9,000 נהגי המוניות שעובדים עם החברה, על רקע משבר הקורונה ותלונות של נהגי המוניות על ירידה גדולה בהזמנות הנסיעה.

"במסגרת הצעדים שננקטים על ידי משרד הבריאות כמשני זהירות, האפשרות של אזרחי המדינה להתנייד הולכת ומצטמצמת. טיסות מתבטלות, קווי רכבות נסגרים והנסיעות באוטובוסים ובקווי שירות מוגבלות מחשש להידבקות - ולכן קיימת סבירות שהנסיעה במונית תהפוך להיות האפשרות המרכזית להתניידות ממקום למקום", כותב און לנהגי החברה, במכתב שנשלח הבוקר לאלפי נהגי החברה.

לדברי און, מאז המשבר וההנחיות לציבור להתרחק ממגעים חברתיים ולשקול כל יציאה מהבית, שירות המשלוחים של החברה, Gett Delivery, זוכה ללקוחות חדשים. "בשל המצב אנחנו כבר מזהים גידול בביקושים לצי המשלוחים שלנו, שמאפשר ללקוחות לקבל ולשלוח חפצים, חבילות וכל משלוח עד הבית, כולל חבילות מהדואר".

מונית של Gett, צילום: שאטרסטוק מונית של Gett | צילום: שאטרסטוק מונית של Gett, צילום: שאטרסטוק

במכתב מכריז און על סדרת הטבות לנהגים, שמבטלת מגבלות קודמות שקבעה החברה במטרה לעודד אותם להגביר את העבודה איתה על חשבון יאנגו ורקסי המתחרות. כך למשל, אפשרות לקבל מראש נסיעות ("נסיעות עתידיות"), שיהיו זמינות לכל הנהגים במסלול פלטיניום פלוס של החברה, ללא הגבלות וללא תנאי של

עמידה ביעדים כלשהם.

מארק און, מנכ"ל Gett ישראל, צילום: שוקה כהן מארק און, מנכ"ל Gett ישראל | צילום: שוקה כהן מארק און, מנכ"ל Gett ישראל, צילום: שוקה כהן

צי הפרימיום, שירות היוקרה שאליו היו יכולים להירשם רק בעלי מוניות יוקרתיות כמו מרצדס ובעלי דירוג גבוה מנוסעים, ייסגר ללקוחות וכל נסיעותיו יועברו לצי הפרטי ויחולקו בין כל הנהגים.

במסגרת ההוראות למנוע התכנסויות של יותר מ-10 בני אדם, Gett תפסיק את קבלת הקהל במשרדיה, ותקיים כי המעוניינים שיחות טלפוניות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות