אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מייסד מובילאיי ייעץ לנתניהו כחלק צוות מתחלף שבחן את מצב המשק בימי הקורונה צילום: אוהד צויגנברג

מייסד מובילאיי ייעץ לנתניהו כחלק צוות מתחלף שבחן את מצב המשק בימי הקורונה

לקח חלק בימים האחרונים בצוות היועצים של נתניהו שבחן את מצב המשק, מייסד החברה שנחשב לאחד מבכירי ההייטק הישראלי, אמנון שעשוע, נכלל בדיונים על מצב המשק יחד עם יו"ר התאחדות התעשיינים, יו"ר איגוד ההייטק ואחרים

17.03.2020, 16:16 | הגר רבט
מייסד מובילאיי אמנון שעשוע לקח חלק בימים האחרונים בצוות היועצים של נתניהו שבחן את מצב המשק, כך לפי משרד ראש הממשלה.

שעשוע נחשב לאחד מבכירי ההייטק הישראלי. חברת מוביליאיי שהקים יחד עם שותפו זיו אבירם נמכרה לאינטל בעסקת ענק של 15.3 מיליארד דולר ב-2017. מובילאיי ואבירם הקימו בצוותא גם את חברת אורקם, שמספקת פתרונות טכנלוגיים לכבדי ראייה.

קראו עוד בכלכליסט

שעשוע לקח חלק בדיונים על מצב המשק, יחד עם יו״ר התאחדות התעשיינים, יו״ר איגוד ההייטק ואחרים, כאשר שעשוע שימש כנציג המשק וסיפק את חוות דעתו לגבי צעדי הממשלה האחרונים בהתמודדות עם משבר הקורונה.

פרופ פרופ' אמנון שעשוע | צילום: יונתן הפנר פרופ

מייסד מובילאיי משמש עדיין בפרופסור למדעי המחשב באוני׳ העברית ובנוסף לוקח חלק במיזם הבנק הדיגיטלי יחד עם מייבד צ׳קפוינט מריוס נכט. חפי דיווחים אחרונים, הבנק צפוי לצאת לדרך במחצית השנייה של 2021.

משעשוע עצמו לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
למספר 2
הרבה שנים בתעשייה - אבל ברוב הזמן - במובייליאיי, קשור למשבר? לא. נתן פתרונות לעבודה מהבית? הרבה חברות גדולות נתנו. למה הוא התראיין ואמר שכולם יעבדו משרה מלאה ויקבלו שכר של משרה מלאה. ומה אם שני בני הזוג בהייטק? מה עושים עם הילדים? יש אנשים שבאמת נמצאים שנים בתעשיית ההיטק בתחום הבריאות, טכנולוגיית הבריאות, אלגוריתמיקה וכו׳, אסל זה פחות פופוליסטי לבחור בהם. שמם גם לא נקשר במסירת מידע פנים על מניה מסויימת.
רואה בכוכבים  |  10.04.20
לכל התגובות