אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האנטומיה של גריי נרתמה למאבק בקורונה: תרמה ציוד רפואי מהסדרה לשירותי החירום

משבר הקורונה

האנטומיה של גריי נרתמה למאבק בקורונה: תרמה ציוד רפואי מהסדרה לשירותי החירום

צוות הסדרה וסדרת ההמשך שלה Station 19, תרמו מאות מסכות לתחנת כיבוי אש בלוס אנג'לס ולתחנה נוספת באונטריו שבקנדה. כוכבת הסדרה אלן פומפאו, שיתפה צילום של עובדי החירום מחזיקים שלט עליו כתוב: "אנחנו נשארים כאן, אנא הישארו בבתים"

21.03.2020, 17:02 | שירות כלכליסט

בתקופה שבה מערכות הבריאות ברחבי העולם עומדות בפני אתגר חסר תקדים, ישנן מערכות בריאות פיקטיביות שמוכנות גם הן לאתגר. הפקת סדרת הטלוויזיה הפופולרית "האנטומיה של גריי" מצאה דרך ייחודית לתרום למאבק בקורונה, ותרמה אספקה רפואית ששימשה לצילומי התוכנית, לשירותי החירום שמצאו עצמם לא מצוידים לנוכח ההתפרצות בנגיף.

קראו עוד בכלכליסט

אתר Entertainment Tonight דיווח שסדרת האנטומיה של גריי, וסדרת ההמשך שלה Station 19, תרמו אספקת חירום לשירותי הרפואה המקומיים. "בסטיישן 19, היינו בני מזל מספיק כך שהצלחנו לתרום 300 מסכות N95 לתחנת הכיבוי המקומית שלנו", כך אמרה מפיקת התוכנית קריסטה ורנוף. "באנטומיה של גריי יש לנו עתודות של חלוקים וכפפות שאנחנו תורמים גם כן. כולנו אסירי תודה לעובדי מערכת הבריאות שלנו בתקופה הקשה הזאת, ובנוסף לתרומות האלה, אנו עושים את חלקנו במאבק ונשארים בבית".

האנטומיה של גריי האנטומיה של גריי האנטומיה של גריי

תחנות כיבוי האש בלוס פליז, לוס אנג'לס, ובאונטריו שבקנדה, קיבלו את הציוד מהסדרות האלה, והביעו את תודתן במדיה החברתית. כוכבת האנטומיה של גריי, אלן פומפאו, עשתה את אותו הדבר, ושיתפה צילום של עובדי החירום מחזיקים שלט עליו כתוב: "אנחנו נשארים כאן, אנא הישארו בבתים". "זה המעט שאנחנו יכולים לעשות", כתבה פומפאו.

View this post on Instagram

Its the least we can do...❤️

A post shared by Ellen Pompeo (@ellenpompeo) on

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות