אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההחלטה שונתה: ממחר יתאפשר לבצע טסט לרכב - תחת הגבלות צילום: בועז אופנהיים

פרסום ראשון

ההחלטה שונתה: ממחר יתאפשר לבצע טסט לרכב - תחת הגבלות

על פי סיכום בין משרד התחבורה ואיגוד מכוני הרישוי, ממחר יפעלו מכוני הרישוי בתנאים המחייבים את הבוחנים בכפפות הגנה ומסכות מגן. הבוחנים יחויבו בשמירת מרחק של 2 מטרים לפחות מהנהגים ומחברי צוות אחרים

21.03.2020, 19:32 | תומר הדר ואודי עציון

מכוני הטסטים, שנסגרו אתמול בכל רחבי הארץ עד להודעה חדשה בשל הקורונה, ייפתחו מחר  (א') - תחת הגבלות. כך נודע לכלכליסט.

קראו עוד בכלכליסט

בשבוע החולף הודיע משרד התחבורה כי מכוני הרישוי ברחבי הארץ יושבתו עד להודעה חדשה לנוכח משבר הקורונה, וכי בעלי מכוניות שה"טסט" שלהן חל החודש ובמהלך השבועיים הראשונים של החודש הבא יזכו להארכה.

בדיקת רכב במכון רישוי (ארכיון), צילום: גלעד קוולרצ בדיקת רכב במכון רישוי (ארכיון) | צילום: גלעד קוולרצ'יק בדיקת רכב במכון רישוי (ארכיון), צילום: גלעד קוולרצ

בישראל כיום כל מכונית שגילה הוא מעל 3 שנים חייב להעביר את המכונית פעם בשנה טסט שנתי - וגם לשלם את אגרת הרישוי. במקרה של מכונית פרטית שגילה הוא פחות מ-3 שנים נדרש בעליה רק לשלם את עלות האגרה.

על פי הסיכומים שהושגו בין משרד התחבורה ואיגוד מכוני הרישוי, ממחר יפעלו מכוני הרישוי בתנאים המחייבים את הבוחנים בכפפות הגנה ומסכות מגן. הבוחנים יחויבו בשמירת מרחק של 2 מטרים לפחות מהנהגים ומחברי צוות אחרים, נטילת ידיים מדי 3 שעות - וחובת סגירת חלונות במכוניות שנבדקות במכון הרישוי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות