אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות המסים דוחה בחודשיים את מועד הגשת הדו"חות השנתיים צילום: עמית שעל

רשות המסים דוחה בחודשיים את מועד הגשת הדו"חות השנתיים

המועדים החדשים לדיווח קובעים כי דוחות שנתיים ליחידים, חברות ולמלכ"רים באופן מקוון יוגשו עד ה-30 ביולי ואילו יחידים שלא חייבים להגיש באופן מקוון עד ה-30 ביוני

22.03.2020, 11:38 | עמרי מילמן

מנהל רשות המסים, ערן יעקב, הודיע הבוקר על דחייה בחודשיים של המועד להגשת הדו"חות השנתיים למס הכנסה. הדחייה מגיעה בשל הקושי של החברות לקבל את כל האישורים הרלוונטיים לדוח המס ולהיערך בהתאם על רקע ההגבלות שהוטלו על הציבור והמשק כחלק מהמאבק בנגיף.

המועדים החדשים לדיווח קובעים כי דוחות שנתיים ליחידים, חברות ולמלכ"רים באופן מקוון יוגשו עד ה-30.7 ואילו יחידים שלא חייבים להגיש באופן מקוון עד ה-30.6.

בשבועות האחרונים הודיעה כבר רשות המסים על דחיית מע"מ לעסקים קטנים עד לאחרי פסח ולעסקים שמחזור הפעילות שלהם גבוה מ-1.5 מיליון שקל נדחה התשלום בעשרה ימים ונכון לעכשו התשלום יהיה ב-26 במרץ.

קראו עוד בכלכליסט

רשות המסים רשות המסים רשות המסים

ברשות אומרים ההחלטה על הדחייה בתשלום המע"מ התקבלה במטרה להקל על המגזר העסקי המתמודד עם ההשלכות הכלכליות של התפשטות נגיף הקורונה בארץ ובעולם ושל הצעדים שננקטים במטרה לצמצם את פגיעתו באוכלוסייה. עוד הודיעה הרשות כי ינחה את מנהלי המשרדים בכל מערכי המס לפעול בהתחשבות מירבית ולתת מענה פרטני לעסקים שנקלעו לקשיים בשל המצב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות