אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלעזר במברגר מונה למנכ"ל הזמני של משרד הבינוי והשיכון

אלעזר במברגר מונה למנכ"ל הזמני של משרד הבינוי והשיכון

נציבות שירות המדינה אישרה באופן רשמי את בקשתה של שרת הבינוי והשיכון יפעת שאשא-ביטון: במברגר שימש כיועץ המשפטי של המשרד בשש השנים האחרונות: שאשא-ביטון: "מדובר באדם הנכון בזמן הנכון"

22.03.2020, 12:53 | אמיתי גזית
נציבות שירות המדינה אישרה היום (א') באופן רשמי את מינויו של עו"ד אלעזר במברגר למנכ"ל הזמני של משרד הבינוי והשיכון. כך לבקשתה של שרת הבינוי והשיכון יפעת שאשא ביטון.

קראו עוד בכלכליסט

אלעזר במברגר שימש כיועץ המשפטי של המשרד בשש השנים האחרונות, הוא הצטרף לשירות הציבורי ב-2006, שימש כעורך דין בלשכה המשפטית של משרד האוצר ובשנת 2013 מונה ליועץ המשפטי למשרד הבינוי והשיכון.

במברגר בן 45, נשוי ואב ל-4, ומתגורר בירושלים. בעל תואר במשפטים מאוניברסיטה העברית ותואר שני במשפטים ובמנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן, משרת במברגר שירות מילואים פעיל כקצין באמ"ן, בדרגת רב סרן.

שרת הבינוי והשיכון יפעת שאשא ביטון: "אלעזר במברגר הינו איש ביצוע מן המעלה הראשונה שמביא איתו ניסיון ניהולי ומקצועי רחב היקף בתחום. אלעזר היה שותף מרכזי ומוביל בקידום תהליכים משמעותיים רבים במשרד הבינוי והשיכון, ואני בטוחה כי יש ביכולתו להוביל את המשרד בתקופה זו ולנהל את האתגרים הרבים העומדים לפתחנו. מדובר באדם הנכון בזמן הנכון".

אלעזר במברגר: "מודה לשרת הבינוי והשיכון על האמון הגדול שנתנה בי. אני מקבל את המינוי בתחושת אחריות גדולה ובטוח כי בתמיכתה של שדרת הניהול החזקה של המשרד והעובדים כולם, נוכל להמשיך להוביל את עולם הדיור קדימה. אנו ניצבים בתקופה לא פשוטה ובפנינו אתגרים רבים אך אני בטוח כי נוכל להם בעבודה קשה ומשותפת. נמשיך להעניק את כלל השירותים של המשרד גם במגבלות הקיימות, ונפעל במסגרת הממשלה לצמצום הפגיעה בשוק הנדל"ן, ככל הניתן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות