אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פריבילגיה של עשירים: העלאות שכר ובונוסים בצ'ק פוינט צילום: עמית שעל

בלעדי לכלכליסט

פריבילגיה של עשירים: העלאות שכר ובונוסים בצ'ק פוינט

המנכ"ל גיל שויד התחייב לכך בשיחה עם עובדי החברה הישראליים, שתוכנה הגיע לידי כלכליסט. שויד לעובדים: "נמשיך לגייס ולהיות המעסיק הגדול והמשמעותי במשק, למרות הכל. הצורך בהגנת הסייבר מוכח יומיומית כשהעולם עובר לעבודה מרחוק"

23.03.2020, 18:38 | צלי גרינברג
בעוד כלל החברות במשק מצמצמות הוצאות ומודיעות על הוצאת עובדים לחל"ת וקיצוצי שכר לבכירים ולהנהלה, חברת אבטחת המידע צ'ק פוינט, הנסחרת בבורסת נאסד"ק לפי שווי של 12.75 מיליארד דולר, מתחייבת להמשיך לחלק בונוסים והעלאות שכר. כך נודע לכלכליסט.

בשיחת זום (ZOOM) שקיים היום (ב') גיל שויד, מנכ"ל צ'ק פוינט, עם 2,400 עובדי החברה, ותוכנה הגיע לידי כלכליסט, הוא התחייב כי אף עובד לא יפוטר בשל המשבר, וכי החברה תמשיך בגיוסי כוח האדם שתכננה ל-2020 ובעדכוני השכר שנקבעו לעובדים.

קראו עוד בכלכליסט

גיל שויד, צילום: ענר גרין גיל שויד | צילום: ענר גרין גיל שויד, צילום: ענר גרין

"נמשיך להיות מעסיק גדול ומשמעותי במשק למרות הכל", אמר שויד לעובדים, "ולא נפטר עובדים על רקע המשבר. אנחנו מגייסים 60 עובדים חדשים החודש (מרץ) ונמשיך גם בגיוס עובדים וגם בתהליכים הארגוניים שתכננו, ובהם עדכוני השכר. זו תקופה בה הצורך בהגנת סייבר מוכח ברמה יומיומית, כשהעולם כולו עובר לעבודה מרחוק. עשרות אלפי לקוחותינו בעולם, וגם רוב התשתיות הקריטיות במדינת ישראל, נסמכות על הגנת הסייבר שאתם מייצרים מכאן, והצורך בכם גדול מאי פעם".

שויד הוסיף כי "התקופה הזו מורכבת לכולנו, ואני יודע שלרבים מכם בן או בת זוג שהוצאו לחל"ת או איבדו את מקום עבודתם. אנחנו עושים ונעשה מה שאנחנו יכולים כדי להקל על אתגרי התקופה. הגברנו את הרכש שלנו דווקא מעסקים קטנים ומעצמאים, ואנחנו ממשיכים בחלוקת התרומות שלנו לעמותות וארגוני המגזר השלישי".

שויד סירב להתייחס לנושא, אך בצ'ק פוינט אישרו את קיום השיחה ותוכנה. החברה סיימה את 2019 עם 3.95 מיליארד דולר בקופת המזומנים, עם הכנסות של 1.99 מיליארד דולר ועם רווח נקי של 825.7 מיליון דולר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות