אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד שירות של wolt: יביאו מוצרי מזון מ-yellow צילום: עמית שעל

עוד שירות של wolt: יביאו מוצרי מזון מ-yellow

הפיילוט למיזם החדש צפוי לעלות היום באפליקציית wolt, והוא יכלול בשלב ראשון הזמנת מוצרים משני סניפים בת"א ואחד מרמה"ש. מחיר המינימום להזמנות: 50 שקל

24.03.2020, 13:50 | נורית קדוש

הירידה בהיקף הזמנות ממסעדות לצד הזינוק בביקוש למוצרי מזון מהסופרמרקט, מובילה לשיתוף פעולה יוצא דופן.

חברת משלוחי המזון wolt בשת״פ עם חנויות הנוחות yellow של חברת פז יאפשר הזמנת מוצרי צריכה שיגיעו באמצעות שליחי wolt עד פתח הבית, במשלוח מהיר או באיסוף עצמי.

הפיילוט למיזם החדש צפוי לעלות היום באפליקציית wolt, והוא יכלול, בשלב ראשון, הזמנת מוצרים משלושה סניפים מרכזיים של yellow: הסניף בגשר הירקון בת"א, הסניף בדרך השלום בין ת"א לגבעתיים וסניף טופז ברמת השרון.

שליח של Wolt
שליח של Wolt צילום: יובל חן

שלושת הסניפים הללו אמורים לספק את השירות החדש ללקוחות המתגוררים בת"א, גבעתיים, רמת השרון הסביבה. בהמשך, בכוונת Wolt ו-yellow, להרחיב את המיזם לאיזורים נוספים.

סניף של yellow, צילום: לם וליץ סטודיו 49 סניף של yellow | צילום: לם וליץ סטודיו 49 סניף של yellow, צילום: לם וליץ סטודיו 49

הסל שיוצע ללקוחות אפליקציית Wolt יכלול "מוצרי מכולת" שונים, בהם מוצרי חלב, גבינות, לחמים, פירות, ירקות, חטיפים, ממתקים, גלידות ומוצרי הגיינה.

.

מגוון המוצרים צפוי להתרחב בהמשך והצדדים יבצעו שינויים והתאמות לאורך הדרך בהתאם לביקוש וצרכי הלקוחות . זמני המשלוחים הממוצעים של Wolt עומדים על 30 דקןת ובחברה מעריכים כי גם זמני המשלוח בקטגוריה זו יעמדו על 30-20 דקות בממוצע. בתקופת הפיילוט, מחיר המינימום להזמנה יעמוד על 50 שקל ועלות המשלוח ינועו בין 16 ל-20 שקל בהתאם למרחק.

זאת הפעם הראשונה ש-wolt  ישראל מרחיבה את שירותי המשלוחים שלה לפעילות נוספת מעבר לעולם המסעדנות. השת"פ בין הצדדים נרקם במהירות, בשל משבר הקורונה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות