אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלוואה בריבית 0%: תוכנית הסיוע של עזריאלי לעסקים קטנים ובינוניים צילום: עמית שעל

פרסום ראשון

הלוואה בריבית 0%: תוכנית הסיוע של עזריאלי לעסקים קטנים ובינוניים

קבוצת עזריאלי מפרסמת את פרטי תוכנית הסיוע שלה לשוכרים הקטנים והבינוניים בקניונים: הלוואות לשוכרים עם מחזור מכירות של עד 25 מיליון שקל בשנה. הסיוע לא תקף לקבוצות הגדולות כמו פוקס וקסטרו

01.04.2020, 09:47 | דיאנה בחור ניר

קבוצת עזריאלי מפרסמת היום (ד') את פרטי תוכנית התמיכה שלה לעסקים קטנים ובינוניים הנמנים על שוכרי הקניונים. תוכנית התמיכה הינה בהיקף של עד 100 מיליון שקל. סכום ההלוואה שיועמד לשוכרים שיאושרו על פי הקריטריונים שנקבעו בתוכנית, יהא בטווח שבין 100 אלף שקל ל-2 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

הסיוע לבתי עסק בקניוני הקבוצה יינתן לשוכרים שלהם היה מחזור מכירות של עד 25 מיליון שקלים בקניונים של עזריאלי בשנת 2019. לבתי העסק תינתן האפשרות לבחור בין 2 מסלולי סיוע: האחד הוא הלוואה בריבית 0%. המסלול השני יכלול ריבית בשיעור 2.9%, אשר מזכה את העסק במענק בשיעור 15% מסכום ההלוואה המקורית - בתום תקופת ההלוואה. המשמעות היא סיוע לשוכרים קטנים ובינוניים בלבד, שאיננו כולל את קבוצות האופנה הגדולות דוגמת פוקס, קסטרו, זארה, גולף, המשביר לצרכן, רנואר, שנאבקות בימים אלה לקבלת סיוע מיידי מהמדינה. הסיוע יינתן למי שנמצא בהסכם שכירות ישיר מול הרשת (לדוגמה זכיין ספציפי מתוך רשת גדולה).

 

דנה עזריאלי יו"ר קבוצת עזריאלי , צילום: עמית שעל דנה עזריאלי יו"ר קבוצת עזריאלי | צילום: עמית שעל דנה עזריאלי יו"ר קבוצת עזריאלי , צילום: עמית שעל

דנה עזריאלי, יו"ר הקבוצה, מסרה: "כ- 90% מהשוכרים שלנו מוגדרים כעסקים קטנים ובינוניים והם מספקים מקומות תעסוקה לאלפי עובדים. בעת הזו, כאשר הכלכלה כולה חווה משבר, אנו גאים להציע לשוכרים שלנו, חלופה לסיוע ומימון לצורך ההמשכיות העסקית שלהם וחזרתם לשגרה עם סיום המשבר. תוכנית התמיכה שלנו תאפשר הזרמת הון מיידי כהלוואות בריבית 0% לשוכרים בקניוני הקבוצה״.

לטענת קבוצת עזריאלי, מרבית השוכרים שלה עומדים בקריטריון, מעסק למזון מהיר ועד רשת אופנה קטנה. לדברי הקבוצה, ההון יוזרם בתוך פרק זמן קצר לבתי עסק שיעמדו בקריטריונים של תכנית התמיכה, וכי ההלוואות יחלו להיפרע רק בחלוף 12 חודשים ממועד העמדתן וייפרסו על פני תקופת החזר ארוכה, הנגזרת מתקופת הסכם השכירות. בעזריאלי מציינים, כי יפעלו למתן מענה ראשוני בתוך 14 ימי עסקים מיום קבלת הבקשה. תכנית התמיכה תהיה פתוחה לקבלת בקשות לפי המוקדם מבין חצי שנה מיום פתיחתה או עד להעמדת הלוואות בהיקף מצטבר של מלוא סכום הקרן. תהליך מיון ובחינת הבקשות יעשה בסיוע יועצים כלכליים ומשפטיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות