אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נציגות מחזיקי האג"ח של דלק תכלול את הראל, מנורה ופסגות צילום: קבוצת דלק

פרסום ראשון

נציגות מחזיקי האג"ח של דלק תכלול את הראל, מנורה ופסגות

לכלכליסט נודע כי בהצבעה שנערכה בחרו המחזיקים בשלושת הגופים המוסדיים, שהם גם מחזיקי האג"ח הגדולים בקבוצת דלק שבשליטת יצחק תשובה

01.04.2020, 17:30 | גולן חזני

הראל, מנורה מבטחים ופסגות יובילו את הנציגות המשותפת של מחזיקי האג"ח של קבוצת דלק. לכלכליסט נודע כי בהצבעה שנערכה בחרו המחזיקים בשלושת הגופים המוסדיים שהם גם מחזיקי האג"ח הגדולים בקבוצת דלק שבשליטת יצחק תשובה.

קראו עוד בכלכליסט

בנציגות המשותפת שמואל אשל ייצג את מנורה מבטחים, יוני שר ייצג את הראל ואוהד שריד יהיה נציג פסגות. בתפקיד היועצים הכלכליים של הנציגות ישמשו איציק עידן ועומר סרבינסקי מחברת קליר סטראקצ'ר, וכיועצים משפטיים ישמשו ככל הנראה רענן קליר ואלון בנימיני, אם כי הבחירה כאן איננה סופית וגם גיא גיסין ואופיר נאור נמצאים בישורת האחרונה לבחירה.

יצחק תשובה, בעל השליטה בקבוצת דלק, צילום: עמית שעל יצחק תשובה, בעל השליטה בקבוצת דלק | צילום: עמית שעל יצחק תשובה, בעל השליטה בקבוצת דלק, צילום: עמית שעל

נאמני שש הסדרות שידונו עם דלק שבשליטת יצחק תשובה על הסדרת חובה של החברה הם הרמטיק, משמרת ורזניק פז נבו. דלק מנוהלת בידי עידן ולס. המחזיקים החליטו שלא לבחור בנציגות חיצונית מקצועית אלא באנשי הגופים המוסדיים עצמם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות