אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הטכנולוגיה הישראלית שתמדוד "ריחוק חברתי" צילום: נילסן יח"צ

הטכנולוגיה הישראלית שתמדוד "ריחוק חברתי"

חברת CYou Retail, שפיתחה טכנולוגיה לניתוח וידאו, מצטרפת למלחמה למניעת ההתפשטות של נגיף הקורונה ומציגה יכולת טכנולוגית לזיהוי מדדי "ריחוק חברתי" במרחבים ציבוריים, נותני שירותים ושטחי מסחר

02.04.2020, 10:38 | מאיר אורבך
חברת CYou Retail, מחממת נילסן בקיסריה, מצטרפת למלחמה למניעת ההתפשטות של נגיף הקורונה ומציגה יכולת טכנולוגית לביצוע זיהוי של מדדי "ריחוק חברתי" במרחבים ציבוריים, נותני שירותים ושטחי מסחר.

קראו עוד בכלכליסט

החברה אשר פיתחה טכנולוגיה לניתוח וידאו ממצלמות קיימות, מאפשרת לשלב בזמן קצר פתרון השמירה על אכיפת מרחק שני מטר בין אדם לאדם.

בתיאום עם הגופים המובילים בארץ משלימה CYou פיתוח לניטור, פיקוח ומתן התראות בזמן אמת על עומסי התקהלות אסורים וצפיפות (Social distancing) שלא לפי התקנות. ההתראות נשלחות ישירות למכשירי הטלפון של מנהלים, סדרנים ואחראי אכיפה רלבנטיים, בארגון המשתמש בפתרון.

Cyou דמו, צילום: נילסן יח"צ Cyou דמו | צילום: נילסן יח"צ Cyou דמו, צילום: נילסן יח"צ

הטכנולוגיה של CYou כבר נוסתה בהצלחה בישראל ברשת אופנה בינלאומית הפועלת גם בארץ, בין השאר, היישום החדש למדדי ריחוק חברתי, נבדק כעת על ידי הרשות לחדשנות שפרסמה קול קורא לאיתור טכנולוגיות בעידן הקורונה .

שותף-מייסד ומנכ"ל החברה שבי דגן, הסביר על הטכנולוגיה של Cyou: "מבחינת קמעונאי מזון ופארמה ומבחינת גורמי האכיפה בעולם ידוע שהתפשטות הקורונה ממשיכה ואיתה גם הצורך באכיפה קפדנית של התקנות המחמירות ל-social distancing .CYou מאפשרת הטמעת היישום במערך הטכנולוגי של הארגון באפס זמן וזה גם יתרונה הגדול".

שבי דגן מנכ"ל Cyou שבי דגן מנכ"ל Cyou שבי דגן מנכ"ל Cyou

דב ירקוני מנכ"ל נילסן אינובייט הוסיף: "המגפה שנכפתה עלינו מייצרת הזדמנויות יזמיות שלא בהכרח חשבנו עליהן קודם. חממת נילסן מהווה כור היתוך למיזמי טכנולוגיה של קמעונאות ומדיה , שני תחומים חמים החווים בימים אלה צונמי של שינויים והם מאפשרים לנו לחשב מסלולים נוספים על בסיס טכנולוגיות שכבר מפתחים בחממה".

החברה הוקמה בשנת 2018 בחממה של נילסן וכיום נמצאת במגעים מתקדמים להטמעת המוצר בארץ ובחו"ל תוך הערכה למצב בו תידרש להתמודד עם אלפי מצלמות מנותחות בזמן אמת כדי לתת מענה לצורך הקיים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות