אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טוביה צפיר החלים מקורונה: "שמחה גדולה" צילום: שלומי יוסף

טוביה צפיר החלים מקורונה: "שמחה גדולה"

לאחר ששתי בדיקות הקורונה שלו השבוע יצאו שליליות, השחקן בן ה-74 התבשר כי החלים מהנגיף. "שמחה גדולה, ברור שירדה לי אבן מהלב"

03.04.2020, 12:35 | רן בוקר, ynet
פחות משבועיים אחרי שאובחן כחולה קורונה - השחקן והבדרן טוביה צפיר התבשר היום (ו') כי הבריא מהנגיף.

קראו עוד בכלכליסט

צפיר בן ה-74 ערך שתי בדיקות כדי לאמת את החלמתו מהקורונה, התוצאה הראשונה התקבלה בתחילת השבוע והשנייה התקבלה היום - שתיהן יצאו שליליות. הבוקר הוא אמר ל-ynet: "זאת שמחה גדולה, היינו במתח גדול. ברור שירדה לי אבן מהלב, זה לא היה משחק ילדים, זה היה תהליך ארוך ממושך ולא קל. העיקר שאנחנו מאחורי זה".

טוביה צפיר, צילום: שלומי יוסף טוביה צפיר | צילום: שלומי יוסף טוביה צפיר, צילום: שלומי יוסף

הבדרן שיתף את חבריו להצגה ״גבעת חלפון אינה עונה״ בתיאטרון הבימה בבשורות המשמחות, וכתב: "חברות וחברים אהובים! שמח לשתף אתכם בידיעה שקיבלתי על הבוקר. הבדיקה השניה גם היא שלילית! יצאתי מהקורונה״.

כזכור צפיר חש ברע לפני מספר שבועות, סבל מחום גבוה וביקש להיבדק, אולם בתחילה לא ניתנה לו האפשרות. "אחרי שהפעלנו קצת קשרים, עשו לנו בדיקה. אם לא הייתי מפעיל קשרים - כנראה שעד עכשיו לא היו עושים לי בדיקה", אמר צפיר בשיחה עם ynet זמן קצר אחרי שנודע על הדבקותו בנגיף.

מאז שהתגלה כי נדבק, צפיר חש הקלה גדולה במצבו והחום שליווה אותו טרם הבדיקה, החל לרדת בהדרגה, עד שהיום כאמור קיבל את התשובה הסופית על החלמתו מהנגיף.

לפי נתוני משרד הבריאות היום, 357 עד כה החלימו מקורונה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות