אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינסייט פרטנרס סגרה את הקרן ה-11 - בהיקף של 9.5 מיליארד דולר צילום: אוראל כהן

אינסייט פרטנרס סגרה את הקרן ה-11 - בהיקף של 9.5 מיליארד דולר

אינסייט, שרכשה את ארמיס הישראלית במיליארד דולר, השקיעה 19 מיליארד דולר ביותר מ-400 חברות מאז 1995. הקרן ה-11 תשקיע 350-10 מיליון דולר בכל חברה

03.04.2020, 14:03 | הגר רבט

קרן אינסייט פרטנרס הודיעה היום (ו') על סגירת הקרן ה-11 שלה Insight Partner XI, בהיקף של 9.5 מיליארד דולר. אינסייט הייתה אחת הקרנות הפעילות בישראל בשנה וחצי האחרונות, מאז שרכשה את מרבית השקעותיה של קרן הון הסיכון הישראלית ג'נסיס פרטנרס 4 בפברואר 2019.

קראו עוד בכלכליסט

הקרן ה-11 זכתה לתמיכה ממשקיעים ותיקים וחדשים כאחד והיא אחת הקרנות הגדולות בעולם המתמקדת בהשקעות בחברות ScaleUp בתחום התוכנה. אלו חברות שהפתרונות שלהן מתאימים לתאגידים גדולים (enterprise), שעברו את שלב הסטארט-אפ ושעומדות בפני צמיחה מהירה, הכוללת נקודות ציון עסקיות משמעותיות, כמו התרחבות בינלאומית, מיזוגים ורכישות והנפקה. הקרן צפויה להשקיע בין 10 מיליון ל-350 מיליון דולר בכל חברה, אם כי ייתכן שיתבצעו גם עסקאות גדולות יותר.

"לפני הכול אנו רוצים להתייחס לאקלים הנוכחי ולקשיים המורגשים בעולם כולו", מסר ג'ף הורינג, מייסד ושותף מנהל של אינסייט פרטנרס. "אנו מודים על תמיכת המשקיעים שלנו ומוקירים אותה. היא מאפשרת לנו להמשיך ולספק משאבים ברמה עולמית בתקופה של מערבולת כלכלית. הקרן ה-11 נותנת לנו גמישות מתמשכת להעניק תמיכה כספית ותפעולית המתאימה לצרכים השונים של כל חברת תוכנה בעולם דינאמי".

ג ג'ף הורינג, מייסד ושותף בקרן אינסייט | צילום: אוראל כהן ג

אינסייט השקיעה 19 מיליארד דולר ביותר מ-400 חברות מאז 1995. בין העסקאות הבולטות שלה בתקופה האחרונה: רכישת השליטה בארמיס, Veeam, commercetools וב-Record Future והשקעות מיעוט בחברות כגון SentinelOne, 6Sense, OneTrust, WalkMe ומאנדיי.

"מאז השקעתנו הראשונה לפני 25 שנה, האקו-סיסטם הגלובלי של תוכנה התבגר, בשעה שהוא גם ממשיך לחדש, ומדרבן את החדשנות של אינסייט עצמה בפיתוח משאבים ובגישת השותפות בעבודה שלנו עם חברות ScaleUp, הן כמשקיעי מיעוט והן כמשקיעי buyout". מסר דבן פארק (Deven Parekh). "אנו אסירי תודה שבתקופה של סחרור כלכלי ונסיבות חסרות תקדים, אינסייט פרטנרס נותרת פלטפורמה מוסדית מבוקשת לתמיכה בדור הבא של חברות תוכנה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות