אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עבודה בעידן הענן - עוברים לעבוד מכל מקום ומכל התקן בקלות ובזמן שיא צילום: שאטרסטוק

עבודה בעידן הענן - עוברים לעבוד מכל מקום ומכל התקן בקלות ובזמן שיא

Nutanix Xi Frame - בתוך פחות משעה העובדים שלכם יעברו לעבוד מרחוק באופן מלא מכל מכשיר. מספר בלתי מוגבל של משתמשים, עבודה מכל יישום, כל דפדפן, כל ספק שירותי ענן.

07.04.2020, 10:47 | בשיתוף xtra-mile

Xi Frame מבית Nutanix הוא פתרון (Desktop-as-a-Service (DaaS ייחודי המאפשר לעובדים לגשת ליישומי החברה מכל מכשיר ומכל מקום. בעזרת הפתרון יכולים ארגונים ליצור בקלות סביבות עבודה וירטואליות עבור הצוותים, הלקוחות או השותפים שלהם בתוך פחות משעה.

סביבת העבודה הדיגיטלית: מדוע ארגונים צריכים להפוך את שולחנות העבודה והיישומים לווירטואליים

סביבת העבודה הדיגיטלית החכמה, שאותה מספקת תשתית מקומית של שולחנות עבודה וירטואליים (VDI) או (Desktop-as-a-Service (DaaS, מאפשרת למשתמשים לגשת ליישומים ולמידע מכל מקום, בעוד שהנתונים נותרים מאובטחים. מחשבים שולחניים ומחשבים ניידים הופכים בהדרגה לבלתי מתאימים למקום העבודה הדינמי והדיגיטלי של ימינו והיכולת הזו בעצם

הופכת את סביבות עבודה האלה למתאימות במיוחד לצורכי המחשוב של משתמש הקצה.

בשיטת העבודה ה"סטנדרטית", עובדי החברה כבולים למחשב נייד או למחשב שולחני לביצוע חלק ניכר מעבודתם. סביבת עבודה דיגיטלית מספקת גמישות גדולה יותר, כך שהעובדים יכולים לגשת ליישומים ולנתונים הדרושים להם מכל התקן ומכל מקום. יכולת זו מתאימה יותר לאופן שבו עסקים רבים – במגוון רחב של תעשיות – פועלים כיום. במקום לפעול על גבי התקן מקומי, היישומים והשירותים של מקום העבודה הדיגיטלי פועלים במרכז נתונים והפלט מועבר במהירות ובצורה בטוחה אל המשתמש דרך הרשת.

גישה זו של סביבת עבודה דיגיטלית מתאימה היטב לרבים מיעדי השינוי של חברות רבות ואף נותנת מענה לאתגרים שתוארו לעיל, ובוודאי לאתגרים של שעות חירום, על ידי כך שהיא מעבירה חלק ניכר מ"המטען הכבד" למרכז נתונים ארגוני או למרכז נתונים בענן:

• כבר אין צורך להתקין את יישומי המשתמש או להפעיל אותם באופן מקומי על גבי כל מחשב.

• נתוני החברה נשארים במרכז הנתונים שלכם או בענן, שם הם בטוחים הרבה יותר.

• אם מתגלה כשל בהתקן המשתמש, באפשרותו לעבור בפשטות להתקן אחר ולהמשיך בנקודה שבה הפסיק.

ניר הולנדר מנכ"ל נוטניקס ישראל, צילום: Nutanix ניר הולנדר מנכ"ל נוטניקס ישראל | צילום: Nutanix ניר הולנדר מנכ"ל נוטניקס ישראל, צילום: Nutanix

מדוע Desktop as a Service?

במקרה של DaaS, אתם חותמים על חוזה עם ספק צד שלישי שאמון על מתן מענה לצורכי סביבת העבודה הדיגיטלית שלכם, במקום פריסה וניהול של חומרה ותוכנה עבור VDI באופן עצמאי. רוב פתרונות ה-DaaS יושבים בענן או במרכז נתונים של ספק השירות, אולם קיימות גם חלופות, שבמסגרתן הספק מבצע פריסה וניהול של השירות על גבי התשתית הקיימת במרכז הנתונים שלכם.

כיום, ארגונים רבים בוחרים בפתרונות DaaS כהשלמה לפריסות ה-VDI הקיימות שלהן, בעוד שארגונים אחרים בוחרים בהם כחלופה ל-VDI. גישת ה-DaaS מספקת יתרונות משמעותיים בשני התרחישים, משום שהיא יכולה:

• למנוע את הצורך בפריסה של תשתית VDI ובניהולה

• להאיץ את העברת סביבות העבודה הדיגיטליות אל המשתמשים

• להפחית את עלויות המחשוב.

לקבל גרסת ניסיון במתנה ל-30 יום הכנסו עכשיו>>

  , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק   , צילום: שאטרסטוק

Xi Frame – בחירת ה-DaaS המתקדמת לארגון שלכם

Nutanix Xi Frame היא פלטפורמת desktop-as-a-service ייחודית, שנבנתה לעידן הענן. Xi Frame אינה מסתפקת בהעברת טכנולוגיית ה-VDI שתוכננה לפעול בפריסות מקומיות לענן הציבורי - היא נבנתה למעשה מראש עבור הענן, כאשר התוצאה היא יישום מרובה משתמשים ופלטפורמת העברה של שולחן עבודה שהיא חסכונית, מדרגית ופשוטה לשימוש.

המשתמשים נהנים מגישה נוחה לשולחנות עבודה וירטואליים מרוחקים, או מן היכולת להזרים יישום בודד או מספר יישומים לכל מכשיר, באמצעות פלטפורמה מרובת עננים המתוכננת לספק זריזות, ביצועים, אבטחה וגמישות.

5 היכולות של Xi לעבודה בעידן הענן:

• פשוט לשימוש – מנפו את הממשקים הניהוליים האינטואיטיביים והתחזוקה הדורשים מינימום שינויים לא נדרש ידע מקצועי קודם כדי לתכנן ולהפעיל את Xi Frame.

• מוכח בקנה מידה גלובלי – הקצו עד 10,000 משתמשים לחשבון בתוך פחות משעה. צרו סביבות עבודה מאובטחות בענן בכל אזור AWS או Microsoft Azure.

• גמישות מלאה – לא תצטרכו עוד לשלם תמורת קיבולת שאינה בשימוש. במקרה של Xi Frame, אתם משלמים רק כאשר אתם צורכים שירותים בפועל. הרחיבו את הקיבולת בקצב שלכם.

• ידידותי למפתחים – השתמשו בקבצים הקיימים שלכם, התחברו ל-IDaaS (כמו Azure AD או Okta), או הרחיבו את הרשת הארגונית שלכם לענן – Xi Frame מספק לכם כיסוי מלא.

• בנוי לאבטחה – קבלו אבטחה מרבית לצד טביעת רגל אפסית של שרתים. לאחר כל סבב הפעלה של Xi Frame המחשב הווירטואלי שבו השתמשתם "מושמד", כך שאין כל נתונים שדורשים הגנה.

• מוכן לארגון – השתמשו בשירות סביבת העבודה היחיד של Windows שהנו מרובה עננים, ואשר פועל בקנה מידה גלובלי, כדי להגיע למשתמשים ביותר מ-200 מדינות.

לקבל גרסת ניסיון במתנה ל-30 יום הכנסו עכשיו >>

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות