אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגדל ועודד גולדשטיין ישמשו כנציגות האג"ח של רילייטד, עו"ד עופר צור כיועמ"ש צילום: קובי מהגר

מגדל ועודד גולדשטיין ישמשו כנציגות האג"ח של רילייטד, עו"ד עופר צור כיועמ"ש

איגרות החוב של רילייטד, שחייבת למחזיקי האג"ח בישראל 700 מיליון שקל, נסחרות בתשואת זבל של 65% שממחישות את חוסר האמון של השוק ביכולתה של החברה לפרוע את חובותיה

06.04.2020, 21:16 | גולן חזני
מחזיקי האג"ח של חברת הנדל"ן האמריקאית רילייטד, מבכירות המגייסות בבורסת תל אביב, בחרו נציגות שתתחיל במגעים מול החברה לפריסה של החוב ואולי אף הסדר חוב.

קראו עוד בכלכליסט

לכלכליסט נודע כי הנציגות שנבחרה תכלול את עו"ד עודד גולדשטיין, ואת אסף גרמן ועודד רוזנפלד מחברת מגדל.

עו"ד עופר צור, צילום: קובי מהגר עו"ד עופר צור | צילום: קובי מהגר עו"ד עופר צור, צילום: קובי מהגר

עוד נודע לכלכליסט כי אחרי התמודדות בין שמונה משרדי עורכי דין, נבחר משרד גורניצקי כיועץ המשפטי של הנציגות כשבפועל ימלא את התפקיד עו"ד עופר צור. נאמן האג"ח הוא שטראוס-לזר.

איגרות החוב של רילייטד, שחייבת למחזיקי האג"ח בישראל 700 מיליון שקל, נסחרות בתשואת זבל של 65% שממחישות את חוסר האמון של השוק ביכולתה של החברה לפרוע את חובותיה.

בחודש שעבר רילייטד פירסמה את הדו"חות הכספיים ל–2019, והדהיצמה את השוק בהערת עסק חי שהוצמדה להן. רואי החשבון של רילייטד נימקו את החלטתם בכך שלרילייטד יש גירעון של 127 מיליון דולר בהון החוזר, וכי תתקשה לגייס אשראי בשווקים בשל משבר הקורונה.

רילייטד קומרסיאל שגייסה חוב בארץ היא חברה בת של רילייטד, מקבוצות הנדל"ן הגדולות בארה"ב ונשלטת בידי סטפן רוס — אחד מיזמי הנדל"ן הבכירים בארה"ב, ומבעליה של קבוצת הפוטבול מיאמי דולפינס. החברה שנסחרת בארץ מחזיקה בשבעה נכסים, שכוללים מגדלי משרדים ומקבצי דיור בניו-יורק ושיקגו. רילייטד הנפיקה בישראל סדרת אג"ח, שאינה מגובה בביטחונות, ב–2015.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות