אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זמן בידוד של יוני בלוך צילום: אוראל כהן

זמן בידוד של יוני בלוך

שלוש המלצות לכלואים בבית של המוזיקאי, מנכ"ל ומייסד eko

07.04.2020, 08:44 | מאיה נחום שחל

1 ספר

Range: Why Generalists Triumph in a Specialized World

הספר מאת דיוויד אפסטיין (הוצאת Riverhead) מספק מבט מעניין על כך שדווקא אנשים שלא מתמקצעים בתחילת דרכם בתחום ספציפי, אלא בוחנים, מנסים ונכשלים, ומתעניינים בכמה תחומים שונים מצליחים בעולם שבו יש התמחויות מאוד ספציפית. זה קולע לדעתי שאנשים שבוחרים מסלול חיים לא שגרתי הם מאוד מעניינים. 

יוני בלוך, צילום: אוראל כהן יוני בלוך | צילום: אוראל כהן יוני בלוך, צילום: אוראל כהן

2 טלוויזיה

Unorthodox

רציתי להמליץ על הסרט “פרוזן 2”, כי בינינו, זה מה שאני רואה הכי הרבה בימים אלו. אבל בחרתי דווקא להמליץ על המיני־סדרה “Unorthodox” (“המורדת”, בשמה העברי). הסדרה בנטפליקס מספרת על צעירה חרדית שבורחת מהקהילה שלה בוויליאמסבורג, ברוקלין, ומגיעה לברלין, שם היא פוגשת במוזיקאים. מלבד העובדה שזה מעניין והשחקנים הישראלים נותנים הופעה מצוינת. זה גורם לי להתגעגע לוויליאמסבורג שבה גרתי הרבה שנים. וגם: כשמוזיקאים מצילים את המצב, זה תמיד דבר טוב.

3 מוזיקה

שירי מרפסת

גילוי נאות: רועי כפרי הוא חבר טוב שלי וכולם יודעים שהוא מצחיק ויוצר מבריק אבל הוא גם כישרון מוזיקלי גדול כפי שניתן לשמוע באלבום "שירי מרפסת" שטל טירנגל הגאון והוא הוציאו בשנה שעברה. הומור נונסנס משובח ארוז בהפקה מוזיקלית מעולה, ויש אפילו שיר על השואה!

קליפים לא רגילים

קליפים אינטראקטיביים לילדים (אבל לא רק) לשירים שכתב ברק פלדמן. בין המלחינים עידן רייכל, מוריה לוי, דניאלה בוס ואפילו אני. https://eko.com/shakuf

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות