אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בכיר בוולוו ובאאודי מונה ליו"ר חברת ואלנס הישראלית

בכיר בוולוו ובאאודי מונה ליו"ר חברת ואלנס הישראלית

החברה, שעברה לאחרונה זעזוע בשל עזיבת המנכ"ל דרור ירושלמי, הודיעה על שני מינויי בכירים: זה של היזם ואחד מהמשקיעים בחברה, גדעון בן צבי, למנכ"ל, וזה של פיטר מרטנס ליו"ר מועצת המנהלים

07.04.2020, 10:13 | מאיר אורבך

חברת ואלנס סמיקונדקטור (Valens) הודיעה על שני מנויי בכירים, לאחר שעברה לאחרונה זעזוע עם עזיבת המנכ"ל דרור ירושלמי. החברה הודיעה היום על מינויים של גדעון בן צבי למנכ"ל, לאחר ששימש בתפקיד מנכ"ל זמני, ושל פיטר מרטנס ליו"ר מועצת המנהלים.

קראו עוד בכלכליסט

ואלנס היא חברת שבבים ישראלית שהוקמה בשנת 2006, המפתחת של טכנולוגיית HDBaseT למערכות להפצת תוכן מולטימדיה Ultra HD. לפני כארבע שנים הקימה החברה חטיבה עסקית לפיתוח פתרונות לתקשורת מהירה בתוך הרכב, וכבר השנה יוטמעו שבבים של ואלנס במכוניות מרצדס.

פיטר מרטנס יו"ר ואלנס פיטר מרטנס יו"ר ואלנס פיטר מרטנס יו"ר ואלנס

פיטר מרטנס (Peter Mertens) מגיע לחברה עם 35 שנות ניסיון בתפקידים בכירים, וביניהם: CTO של חברת וולוו, סמנכ"ל פיתוח וחבר מועצת המנהלים באאודי, ותפקידי הנהלה שונים בחברת מרצדס דיימלר וג'נרל מוטורס.

"ואלנס זו חברה פורצת דרך, והגישה החדשנית שבה היא פותרת את האתגרים העומדים בפני תעשיית הרכב היא זו שהביאה אותי להצטרף לחברה כיו"ר מועצת המנהלים", אמר מרטנס. "אין לי ספק שהטכנולוגיה המהפכנית של ואלנס תהיה אבן דרך משמעותית במימוש חזון הרכב האוטונומי, ואני נרגש לקחת חלק במסע זה".

גדעון בן צבי מנכ"ל ואלנס גדעון בן צבי מנכ"ל ואלנס גדעון בן צבי מנכ"ל ואלנס

גדעון בן צבי, יזם סדרתי, אחד מהמהשקיעים בחברה וחבר במועצת המנהלים שלה מזה זמן, מונה למנכ"ל ואלנס לאחר ששימש בתפקיד מנכ"ל זמני בחודשיים האחרונים.

"בחודשיים בהם שימשתי כמנכ"ל ואלנס, גיליתי יכולות ייחודיות המהוות את הבסיס להצלחת החברה ולפוטנציאל הצמיחה שלה", אמר בן צבי, "אני מקבל את המינוי הזה בשמחה ובציפייה, ואני נרגש להוביל את ואלנס להישגים פורצי דרך בתקופה ייחודית זו בתעשייה. אני גאה בכך שפיטר מרטנס בחר להצטרף לואלנס כיו"ר מועצת המנהלים – זו הבעת אמון בחברה ובטכנולוגיה שלה, ואני משוכנע שהוא יתרום רבות להצלחות שלנו בעתיד".

שני המינויים מגיעים בתקופה משמעותית ועמוסה בהישגים עבור החברה. בנוסף לפרויקט עם דיימלר, החברה הודיעה לאחרונה שארגון התקינה העולמי MIPI Alliance בחר בטכנולוגיה שלה לשמש כבסיס לתקן החדש מתוצרתו לתקשורת מהירה במכוניות. מדובר בהישג חסר תקדים לחברה ישראלית, והחברה עובדת במרץ על מימוש התקן והבאת מוצרים תומכי תקן לשוק בהקדם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות