אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלברייט חתמה על הסכם של 7.9 מיליון דולר באסיה צילום: שלומי יוסף

סלברייט חתמה על הסכם של 7.9 מיליון דולר באסיה

במסגרת העסקה, שתתפרס על פני שלוש שנים, תספק החברה לגופי אכיפת החוק את הפתרונות שלה על מנת לאפשר גישה לנתונים, ניתוח וניהול של מידע ראייתי לצורכי חקירות דיגיטליות מורכבות

16.04.2020, 10:59 | מאיר אורבך
חברת סלברייט (Cellebrite), המפתחת מערכות חילוץ מידע מטלפונים ניידים חתמה על עסקה בהיקף של 7.9 מיליון דולר עם סוכנות אכיפת חוק באסיה. במסגרת העסקה, שתתפרס על פני שלוש שנים, תספק Cellebrite לגופי אכיפת החוק במדינה את הפתרונות שלה כדי לאפשר להם גישה לנתונים, ניתוח וניהול של מידע ראייתי לצורכי חקירות דיגיטליות מורכבות. כמו כן תספק Cellebrite הסמכות והכשרות לצוותים ייעודיים, כדי לצייד אותם בידע ובשיטות העבודה המומלצות לצורך גישה וניתוח נתונים ממכשירים ניידים, מחשבים וממקורות מידע בענן.

קראו עוד בכלכליסט

בשבוע שעבר הודיעה החברה על שורה של קיצוצים משמעותיים בפעילות החברה שכללו הוצאה לחל"ת של מספר עובדים וכן קיצוצי שכר לתקופה של מספר חודשים, בינואר 2020 הודיעה כי רכשה את BlackBag Technologies, חברה מובילה בתעשיית הפורנזיקה הדיגיטלית שמציעה פתרונות חילוץ וניתוח של נתונים ממחשבים לצורכי חקירה. רכישה זו הרחיבה את חבילת השירותים שמציעה Cellebrite ללקוחותיה עם פתרונות מודיעין דיגיטלי לכלל תחומי החקירות, מהלך שמאפשר לחוקרים לגבש במהירות וביעילות תמונת מודיעין שלמה.
יוסי כרמיל, סלברייט, צילום: שלומי יוסף יוסי כרמיל, סלברייט | צילום: שלומי יוסף יוסי כרמיל, סלברייט, צילום: שלומי יוסף

מוקדם יותר אשתקד הודיעה Cellebrite כי קרן IGP Capital חתמה איתה על הסכם להשקעה בהיקף של 110 מיליון דולר בחברה. עבור Cellebrite המהלך העניק הזדמנות להאיץ את הצמיחה הלא-אורגנית של החברה עם שותף אסטרטגי שמאמין בחזון ארוך הטווח של החברה ומחויבותה ללקוחותיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות