אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת AllCloud פיתחה מערכת הגשת הלוואות עבור משרד האוצר  צילום: AllCloud

חברת AllCloud פיתחה מערכת הגשת הלוואות עבור משרד האוצר

המערכת תתמשק למאגר המרכזי של רשות המיסים ומשרד האוצר כשהממשק של החברה יפשט את הליך הגשת הבקשה להלוואה. מנתוני משרד האוצר עולה כי במהלך שש שעות בלבד התקבלו במערכת. למעלה מ-4,700 בקשות חדשות לקבלת הלוואות. בקשות אלה מצטרפות לכ-4000 בקשות שכבר הגיעו ונמצאות בתהליך אישור בבנקים השונים

19.04.2020, 09:03 | מאיר אורבך
חברת אולקלאוד (AllCloud) פיתחה ממשק הגשת בקשה להלוואת בערבות מדינה בשל משבר הקורונה. מדובר בממשק אשר אמור לפשט את הליך הגשת הבקשה להלוואות עבור הפונים ומנגד – לפשט את הליך הטיפול בבקשות עצמן.

קראו עוד בכלכליסט

הממשק שפותח עבור משרד האוצר כולל אתר אינטרנט, המאפשר לראשונה באופן מקוון בקשת הלוואה מהמדינה, כל זאת בהתאם לפרוטוקולי האבטחה המתקדמים והמחמירים ביותר. במקביל המערכת שבנו ב- AllCloud מתממשקת גם למאגר המרכזי של רשות המיסים ומשרד האוצר ומזרזת את כל הליך ההגשה ואישור הבקשות. מנתוני משרד האוצר עולה כי במהלך שש שעות בלבד התקבלו במערכת הממוחשבת שנבנתה במיוחד לקליטת הבקשות והעברתן בזמן אמת לבנקים, למעלה מ-4,700 בקשות חדשות לקבלת הלוואות. בקשות אלה מצטרפות לכ-4000 בקשות שכבר הגיעו ונמצאות בתהליך אישור בבנקים השונים.

ערן גיל מנכ"ל אולקאוד , צילום: AllCloud ערן גיל מנכ"ל אולקאוד | צילום: AllCloud ערן גיל מנכ"ל אולקאוד , צילום: AllCloud

ממשרד האוצר נמסר כי העלייה בפניות נובעת משורת ההקלות שאישר החשב הכללי בתנאי הקרן להלוואות בערבות מדינה, והתגייסותה המלאה של המערכת הבנקאית לנושא שמטרתן היא הרחבת ההיקף הפוטנציאלי של העסקים שיפנו לקרן ולהקל על העסקים הפונים בבקשת הלוואה.

חברת פתרונות הענן AllCloud נוסדה בשנת 2014 לאחר מיזוג של חברת בלאט-לפידות, וחברת אימיינד (Emind). בחברה , מועסקים היום למעלה מ-200 עובדים במשרדים בישראל, מינכן, ברלין, בוקרשט. סן פרנסיסקו, ניו יורק, טורונטו וונקובר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות