אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת MyndYou גייסה 4 מיליון דולר לטיפול מרחוק בקשישים צילום: דנה תמרי

משבר הקורונה

חברת MyndYou גייסה 4 מיליון דולר לטיפול מרחוק בקשישים

החברה, שפיתחה פלטפורמה המזהה קשיים פיזים וקוגנטיביים בקרב קשישים, הודיעה על סבב גיוס A בהובלת AI Life Sciences, מקבוצת Access Industries ובהשתתפות משקיעים קודמים וחדשים. עד לגיוס הנוכחי החברה גייסה 2.1 מיליון דולר

20.04.2020, 15:40 | מאיר אורבך
חברת מיינדיו (MyndYou) אשר פיתחה פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית המזהה קשיים פיזיים וקוגניטיביים בקרב קשישים ומאפשרת התאמת הטיפול למצב האדם בפועל, הודיעה על גיוס של 4 מיליון דולר בסבב A. הגיוס הובל על ידי AI Life Sciences, מקבוצת Access Industries, בהשתתפות משקיעים חדשים וקודמים, לרבות Amplifyher Ventures, DayBreak, Impact First Investments והמשקיע הווארד ל. מורגן אשר הוביל את סבב הגיוס הראשוני של MyndYou.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הוקמה בשנת 2016 על ידי רות פוליאקין ברוכי (מנכ"ל) ואיתי ברוכי (CTO) ומונה כ- 18 עובדים מתוכן 11 בישראל (תל אביב) והשאר בארה"ב. עד לגיוס הנוכחי החברה גייסה 2.1 מיליון דולר.
איתי ברוכי, myndyou , צילום: דנה תמרי איתי ברוכי, myndyou | צילום: דנה תמרי איתי ברוכי, myndyou , צילום: דנה תמרי

במקביל, ובעקבות התפרצות נגיף הקורונה בעולם, הודיעה החברה על שיתוף פעולה עם האיגוד האמריקאי לטיפול בבני הגיל השלישי Aging Life Care Association) ALCA) במטרה להיאבק בבידוד החברתי של קשישים בימים אלה. במסגרת שיתוף הפעולה, משתמשים מטפלי ALCA בפלטפורמת השיחות מרחוק של MyndYou בכדי לשמר את המעורבות ואת הקשר עם המטופלים על אף הנחיות הריחוק החברתי. ברקע כל שיחה, פועלת באופן פסיבי האנליטיקה של החברה.

בשלב השני של שיתוף הפעולה, תשולב האפליקציה של MyndYou בשיטות ניהול הטיפול של ALCA בכדי לספק תובנות אובייקטיביות נוספות ביחס לבריאות ולתפקוד המטופלים הקשישים. אפליקציית MyndYou For You, פועלת באופן פסיבי ברקע, מזהה שינויים בדפוסי הליכה, נהיגה וקול המיוחסים לסיכוני אשפוז, ירידה בתפקוד קוגניטיבי ועוד. התובנות הנגזרות מהאפליקציה נשלחות ישירות למטפלים אשר יכולים, ליזום קשר עם המטופלים ולספק התערבות ממוקדת, מיד כאשר היא נדרשת.

רות פוליאקין myndyou, צילום: דנה תמרי רות פוליאקין myndyou | צילום: דנה תמרי רות פוליאקין myndyou, צילום: דנה תמרי

"היום, יותר מתמיד, טיפול אישי מרחוק הינו חיוני בהבטחת רצף הטיפולים והבטיחות של קשישים בקהילה", אומרת רות פוליאקין ברוכי, מנכ"לית ושותפה מייסדת של MyndYou. "תוכנית זו תאפשר למטפלי ALCA להמשיך לתמוך בלקוחותיהם אשר בסיכון, באופן וירטואלי, תוך הסתמכות על אנליטיקת החיזוי שלנו לגזירת תובנות נוספות שיוכלו לסייע להם במתן הטיפול הנכון בזמן הנכון, למטופליהם״.

"מעולם לא הייתה תקופה קריטית יותר לפיתוח טכנולוגיות המקנות לקשישים ולחולים כרוניים את הטיפול הדרוש להם בזמן אמת", אומר אבי ניידר, נשיא AI Life Sciences. "אנו גאים להוביל את סבב הגיוס הזה ולתמוך ב-MyndYou".

את החברה ייצג בגיוס עו"ד גיא לכמן ממשרד פרל כהן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות