אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יומן פגרת קורונה: טורניר כדורגל באילת בקיץ - הצעה חסרת הבנה בסיסית בספורט צילום: אלכס קולומויסקי

יומן פגרת קורונה: טורניר כדורגל באילת בקיץ - הצעה חסרת הבנה בסיסית בספורט

משרד הבריאות אישר את בקשת שרת התרבות והספורט מירי רגב לקיים את סיום עונת הכדורגל בליגת העל בטורניר בעיר אילת. אין דרך אחרת להגדיר זאת מלבד טמטום מוחלט

21.04.2020, 19:22 | אוריאל דסקל

משרד הבריאות אישר היום (ג') את בקשת שרת התרבות והספורט מירי רגב לקיים את סיום עונת הכדורגל בליגת העל בטורניר בעיר אילת.

קראו עוד בכלכליסט

במכתב שכתב פרופ' איתמר גרוטו, המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, הוא הציע את המתווה לקיום האירועים. על פי המתווה, הגעה לעיר לצורך המשחקים "תתבצע על פי הנחיות משרד הבריאות הנכונות לאותה עת. ההגעה תתבצע ברכבים פרטיים בלבד, כאשר כל קבוצה יכולה להגיע בקפסולה (שחקנים, צוות מקצועי ורפואי) של 30 אנשים בלבד".

הטורניר אמור להתקיים בחודש יולי.

ממנהלת הליגה נמסר: "מנהלת הליגות עובדת מול משרד הבריאות ומשרד הספורט להשיב במהרה את פעילות הכדורגל בליגות המקצועניות. בהמשך לשאלות כתבים בנושא משחקים בעיר אילת נדגיש כי לא התקבלה שום החלטה לגבי קיום טורניר או משחקים בעיר אילת. לאור הצעה שעלתה, נעשתה בדיקה ראשונית בה עולה כי אין בעיר את התשתיות הנדרשות."

מירי רגב, צילום: יריב כץ מירי רגב | צילום: יריב כץ מירי רגב, צילום: יריב כץ

היוזמה הזו של משרד הספורט מסכמת היטב את משרד הספורט תחת מירי רגב:

  • חוסר רצינות משווע.

  • שיתוף פעולה מינימלי עם גורמים בשטח.

  • ניתוק מוחלט מהמגמות בספורט העולמי.

יש תחושה קשה שהדבר היחיד שמעניין את השרה מירי רגב זה שהשם מירי רגב יופיע בכותרות והיא עצמה תופיע על במות עליהן חוגגים אליפויות וזכייה במדליות (עדיף עם קלוז אפ עליה ולא על הספורטאים).

וההצעה הזו - טורניר כדורגל באילת על מגרש אחד שאינו עונה על שום סטנדרט מקצועי מינימלי, באמצע הקיץ - היא פשוט מטומטמת. סליחה - אבל ההצעה הזו, כל כך מנותקת, הזויה, חסרת מחשבה, חסרת הבנה בסיסית בספורט - שאין דרך אחרת להגדיר אותה מלבד מטומטמת. תבדוק, זו ממש ההגדרה המילונית ממש למטומטמת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות